mluvil i o smrti matky

První brigáda pro Harryho? Za proslov na akci měl dostat balík!

Hana Mikulková
Hana Mikulková
Aktualizováno 8.2. 2020 21:44
Téma:

Britský princ Harry s manželkou Meghan se ve čtvrtek v Miami zúčastnili setkání, které organizovala banka JP Morgan. Jde o jednu z prvních společenských akcí, které se pár účastnil po odklonu od královských povinností. Harry údajně pohovořil a psychických problémech, kterými po smrti matky trpěl.

Královský pár už nebude dostávat peníze z britských veřejných prostředků. Média tak spekulují, že Harry dostal za svůj proslov zaplaceno. Podle webu Daily Mail si mohl vydělat až milion amerických dolarů (přes 22 milionů korun).

 

Celá akce se odehrála v luxusním hotelu v Miami a přilákala známé osobnosti, sportovce a podnikatele – například miliardáře Boba Krafta a baseballistu Alexe Rodrigueze. Harry vyprávěl o době, kdy se snažil vyrovnat se smrtí matky. Přiznal, že sedm let navštěvoval psychologa. Ke slovu se dostala i Meghan - údajně promluvila o své lásce k manželovi.

 


Harry údajně také řekl, že nelituje odstoupení od královských povinností, "protože chrání svou rodinu". Po proslovu měl mít slavný pár soukromou večeři s některými významnými hosty.

 

O psychických problémech mluvil Harry už v minulosti. "Můžu bezpečně prohlásit, že ztráta maminky ve dvanácti letech a uzavření mých emocí na dalších dvacet let mělo docela vážný vliv nejen na můj soukromý život, ale také na mou práci," přiznal Harry. "Vyhledal jsem profesionální pomoc, vídal jsem psychologa," popsal s tím, že s nápadem přišel jeho bratr William.

 

Madonna nabídla Harrymu a Meghan svůj byt v New Yorku

TN.cz