Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.9. 2015 17:25
Sportovní přenosy

NOVA Sport 2 nabízejí noví distributoři! Kde ho naladíte?

NOVA Sport 2
Zdroj: Nova Sport
NOVA Sport 2

Skupina NOVA představila před pár týdny nový sportovní kanál s exkluzivními přímými přenosy. NOVA Sport 2 si za pár dní oblíbili tisíce lidí. Nyní se dostává k dalším divákům.

NOVA Sport 2 už ve čtvrtek přinese přímý přenos utkání základní skupiny F, kde se střetne Slovan Liberec s ambiciózním portugalským mužstvem SC Braga. Aby se tento skvělý sportovní zážitek dostal k co nejvíce divákům, uzavřela skupina Nova smlouvy s dalšími distributory.

 

Stanici NOVA Sport 2 můžete od jejího spuštění sledovat přes portál VOYO a přes kabelové televize UPC a O2 TV. Nyní najdete NOVA Sport 2 v nabídce dalších distributorů. Podívejte se do tabulky.

 

Operátoři, u nichž naladíte Nova Sport 2

 

V programovém schématu nové prémiové stanice NOVA Sport 2 se diváci konečně dočkají sportů, které zatím zůstávaly na českém a slovenském trhu v pozadí. Podvečery celého pracovního týdne zprostředkují neuvěřitelnou atmosféru vyprodaných hal turnajů v šipkách.

 

Hlavní vysílací čas odstartuje ve 20:45. Pondělní prime time bude věnován vysílání akcí nejprestižnější MMA organizace na světě, americké UFC (MMA je populární plnokontaktní bojový sport, UFC je elitní profesionální soutěž tohoto progresivního sportovního odvětví). Od úterý do středy budou večery na NOVA Sport 2 patřit příznivcům fotbalu. Páteční večery doprovodí tvrdé ragbyové zápasy National Rugby League a 16 zápasů Six Nations Cupu.

 

 

Soboty zpestří živá vysílání z Premiere League Darts nebo UFC. Nedělní večery potěší zejména všechny fanoušky nejlepší basketbalové ligy světa NBA, ze kterých jim stanice NOVA Sport v přímém přenosu exkluzivně nabídne 150 zápasů.

 

 

V dalších měsících se můžete těšit i na nejpopulárnějších a největších světových sportovní akce. Kromě Evropské ligy UEFA chystáme přímé přenosy z Wimbledonu a Letní olympijské hry v Rio de Janeiru.
 

vrl TN.cz
Reklama