Pátrání po Janě z Prahy

NOVÁ STOPA: Kdo jsou muži v autě zmizelé podnikatelky?

Téma:

Policie nadále pátrá po podnikatelce Janě Svobodové z Prahy, která zmizela 15. července. V 17:45 odjela z Argentinské ulice v Praze. Policisté vystopovali její auto a mobilní telefon na dálnici D8 a pak na D1 u Jihlavy. Teď kriminalisté zveřejnili fotografii, jak její vůz řídí dva neznámí muži. Co jsou zač a kde v té době byla Jana?

Šestačtyřicetiletá Jana Svobodová opustila ve středu 15. července normálně svojí kancelář, zašla si do relaxačního studia a v 17:45 opustilo její auto parkoviště. Chvíli se pohybovalo po Praze, policisté zjistili, že po dálnici D8 odjelo směrem na Lovosice.

 

Kriminalisté nyní zveřejnili fotografii, jak její automobil řídí dva neznámí muži. Fotografii pořídily kamery po 19. hodině v den, kdy žena zmizela, když se vozidlo vracelo směrem na Prahu.

 

 

S určitostí mohou policisté říct, že se vůz otáčel ve Velemíně, tedy na konci dálnice D8 u Lovosic. Cesta z Prahy sem obvykle trvá 40 minut, auto Jany Svobodové ale potřebovalo hodinu.

 

 

Policie teď zjišťuje, kde se vozidlo zdrželo a proč. Jisté je, že cestou zpět na předních sedadlech seděli dva muži, jestli byla podnikatelka ve voze, ale policisté netuší.

 

Původní reportáž o zmizelé podnikatelce Janě Svobodové:

 

Poslední stopu zaznamenali ve 21:12 u obce Antonínův Důl, tedy na 112 km dálnice D1, kde se z dálnice sjíždí na Jihlavu nebo Havlíčkův Brod. Tady se odmlčel telefon pohřešované ženy. Není ovšem jasné, jestli ho v tu chvíli měla u sebe, nebo jestli jej jen někdo vypnul.

 

 

Firma, pro níž žena pracovala, vypsala za informace, které povedou k jejímu nalezení, odměnu 500 000 Kč., později ji zdvojnásobila na rovný milion!

 

Pokud jste pohřešovanou ženu viděli, nebo víte, kdo jsou muži na fotografii, obraťte se na linku 158 nebo na telefonní čísla 777 716 403 či na záznamník na čísle 974 826 462.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Policisté rozbili okénko, aby zachránili mimino ze zadního sedadla. Když se však podívali blíž, ztratili řeč

NÁVOD I PRO VÁS: Míša dokázala najít ukradené auto bez pomoci policie. Už ho má zpátky

vbo, Ondřej Špalek TN.cz