Nová teorie

Nová stopa Maddie: Může být pachatelem vrah dětí s maskou?

Maddie McCannová, Martin Ney
Zdroj: Profimedia, Policie
Téma:

Je tomu téměř dvanáct let, co v Portugalsku na dovolené s rodiči zmizela malá holčička. Tříletá Maddie McCann byla původem z Británie. Kriminalistům se dodnes nepodařilo zjistit, co se stalo. Nyní přišli s novou teorií. Zdá se, že ani tentokrát není úspěšná.

Malá Maddie zmizela z hotelového pokoje, když rodiče odešli na večeři do restaurace. Podle britských médií mohl holčičku unést sériový sexuální násilník, který měl v době útoku na sobě chirurgickou roušku. Vyšetřovatelé se v souvislosti s případem začali zajímat o jméno Martin Ney (viz. foto). Právě ten je známý jako sériový vrah dětí a sexuální násilník.

 

Portugalská média a kriminalisté ale popřeli, že by byl Martin Ney skutečným vrahem Maddie. Vinu se mu prokázat nepodařilo a v Portugalsku byl v devadesátých letech nikoli později. Hovoří se ale o jiném muži s maskou, který se vkrádal k dětem do pokoje.

 

 

V jednom v případů si lehl vedle nejmladšího. “To jsi ty, tati,” zeptalo se ho dítě. Muž řekl ano, ale zněl jako cizinec. To tvrdí jeden z vyšetřovatelů. Že by mohl za zmizení Maddie, se opět zatím nepodařilo prokázat. Vše jsou pouhé spekulace, ale rodiče ztracené holčičky pořád věří, že se pachatel najde. Informace přinesl Daily Mail.

han TN.cz