anketa co si myslíte vy?

Nová studie šokuje: Perfektní penis je menší, než byste čekali

Velikost penisu
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:

Opravdu u mužského přirození platí, že čím je delší, tím je lepší? Věčná otázka a problém, který mnohým mužům nedá v noci spát. A ženy se často je tiše smějí, protože vědí, jak to s tou velikostí ve skutečnosti je.

Výsledky nové studie nejspíš šokují mnoho mužů, kteří si na velikosti svého penisu doteď hodně zakládali. Ukázalo se totiž, že to s tou délkou není zas tak horké a že dokonalý penis může být menší, než jste si mysleli, píše DailyMail.

 

Vědci z univerzity v Los Angeles ve svém výzkumu zjistili, že ženy upřednostňují penis jen o něco málo větší než je průměr. A pokud jsou v dlouhodobém vztahu, jeho délku řeší daleko míň, než si muži myslí.

 

Anketa

Je pro vás velikost penisu důležitá?

Hlasovalo 1401 lidí.

 

Ženy měly během výzkumu z 33 různých modelů pánského přirození vybrat celkem dva. Jeden, který by upřednostňovaly pro sex na jednu noc a druhý, který by si vybraly pro dlouhodobý vztah. A jak to dopadlo? Penis dlouhý 16,3 cm je pro ženy optimální variantou na jednu noc, pro dlouhodobý vztah jim stačí menší nádobíčko a spokojí se s 16 cm dlouhým penisem.

 

 

Menší penis ženy z dlouhodobého hlediska upřednostňují především kvůli pohodlí. Velké přirození na jednu noc jim naopak kompenzuje to, že k muži obvykle nic necítí a chtějí si užít jen pořádný fyzický kontakt. Velký penis mají také spojený s větším rizikem nakažení pohlavní chorobou.

 

Jen pro srovnání, průměrná délka ztopořelého penisu je 13,12 centimetrů, v klidu je průměrný penis dlouhý 9,16 centimetrů.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Revoluční novinka: Pryč s klasickou, teď jsou tady KONDOMY VE SPREJI!

Michael Douglas promluvil o svém přirození: Všechny ženy se orosily!

Související témata:
mom TN.cz