Novinky na Nově

NOVA v novém: Názvy stanic se změní! Budou přehlednější

Téma:

S novým rokem přicházejí i změny v naší televizi. Jako obvykle se můžete těšit na pestrou nabídku pořadů, českých i zahraničních filmů, nových seriálů, sportovních událostí nebo reality show. Ale máme pro vás ještě něco navíc - některé stanice najdete od 4. února pod novými názvy.

Skupina Nova, to je hned pět volně šířených stanic - Nova, Nova Cinema, Fanda, Smíchov a Telka. Aby to pro vás bylo přehlednější, rozhodli jsme se zastřešit názvy všech kanálů značkou Nova, která je tu pro vás už skoro 23 let.

 

"Měníme názvy a loga našich stanic tak, aby se v nich promítlo jméno Novy, ale i jejich tematické zaměření," uvedl kreativní ředitel skupiny Nova Alan Záruba.

 

Ze Smíchova se stane Nova 2, Fanda se promění na Nova Action a stanice Telka bude Nova Gold. "S tím souvisí jednotná typografie a na druhé straně i vzájemné barevné odlišení. Chceme, aby skupina Nova byla takovým světem plným barev," vysvětlil Záruba.

 

"Cílem je zprostředkovat našim divákům pestrou nabídku nejlepšího domácího i zahraničního obsahu," doplnila Klára Brachtlová, finanční ředitelka skupiny Nova.

 

 

Na hlavní stanici TV Nova i na ostatních stanicích vám už v jarní sezoně nabídneme spoustu skvělých novinek. "Pro rok 2017 máme připraveno mnoho novinek v programové skladbě nejen hlavního kanálu, ale i ostatních stanic našeho portfolia, které navíc našim divákům představíme ve zcela nové podobě," řekla Brachtlová.

 

"Po Novém roce se diváci mohou těšit na nový detektivní seriál Specialisté. Také na kanále Nova 2, který vznikne ze stávajícího kanálu Smíchov a bude nově svým zaměřením určen širšímu spektru diváků, nabídneme zcela nový premiérový obsah," dodala.

 

"Pro naše diváky jsme připravili od nového roku kampaň, která je o novinkách roku 2017 informovat a já doufám, že zároveň i bavit," uzavřel Záruba. Informační spot uvidíte na obrazovkách televize Nova už brzy.

Související témata:
tn.cz / TV Nova