obchodní řetězec

Nové prodejny, jiný design: Tyhle změny letos chystá Albert!

Albert
Zdroj: Mediafax
Ilustrační foto
Téma:

Obchodní řetězec Albert chystá v tomto roce několik změn, aby vyšel vstříc nejen svým zaměstnancům, ale i zákazníkům. Plánuje tak například otevření nových prodejen, jiný design obchodů nebo rozšíření svého sortimentu.

Mezi zásadní změny patří nové obchody a rekonstrukce těch stávajících. První letošní zcela nově otevřená prodejna Albertu vyrostla v Havířově v Šumbarku na Nákupní ulici. "Zákazníci tam mohli poprvé nakoupit minulý týden," uvedl pro TN.cz mluvčí Albertu Jiří Mareček.

 

"Na tento rok máme připravené ještě další nové prodejny a postupně je budeme komunikovat s tím, jak se otevírání obchodů bude blížit. Kromě Havířova máme již jistou a naplánovanou otevíračku nové prodejny v Českém Těšíně a v Praze na Barrandově," informoval Mareček.

 

"Hlavním cílem investic zůstává renovace stávající sítě více než tří stovek prodejen po celém Česku. V prvním čtvrtletí stihl Albert otevřít už dvě desítky rekonstruovaných supermarketů a modernizace v tomto roce čeká řadu malých i velkých obchodů, které Albert představí v novém konceptu," napsal Mareček.

 

Zákazníci se tak podle Marečka mohou těšit na nový design obchodů zahrnující nový nábytek a vybavení a zejména vzdušnější a modernější vzhled prodejny.

 

 

 

Změny Albert dělá také ve skladbě nabízeného zboží - reaguje na zvýšenou poptávku po zdravém zboží. "Rozšiřujeme nabídku čerstvých a zdravých potravin. Loni na podzim jsme představili naši privátní značku Albert Fresh Bistro. Jde nejen o ucelenou řadu výrobků, ale o celý unikátní koncept rychlého, ale zdravého stravování z kvalitních čerstvých surovin," uvedl Mareček.

 

Je možné, že se zaměstnanci Albertu opět dočkají i růstu mezd. "Kolegům navyšujeme mzdy pravidelně, naposledy 1. ledna 2019, kdy jejich mzdy vzrostly v průměru o 17 procent," uvedl Mareček. "V roce 2018 jsme investovali do mzdových prostředků dodatečnou půl miliardu korun. Přibližně stejné prostředky si vyžádá i letošní zvýšení mezd," dodal.

sei TN.cz