Co princ skrýval?

Nové tajemství prince Harryho, ani Meghan o tom nevěděla

Princ Harry a Meghan Markle
Zdroj: facebook, The Royal Family
Vévoda a vévodkyně ze Sussexu
Téma:

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu oslavili půl roční výročí své svatby, která se konala 19. května a čekají spolu prvního potomka. I přesto se stále vévodkyně dozvídá o svém muži nové věci. Naposledy ji překvapilo setkání se skupinou Take That. Zpěvák Gary Barlow vévodkyni prozradil, že si s nimi její manžel zazpíval v jedné z písní. Informaci potvrdil i sám princ Harry.

Meghan Markle a princ Harry zavítali na v pondělí na charitativní akci Royal Variety Peformance, během které se vybírají peníze pro nadaci Royal Variety Charity. Akce se koná od roku 1910 a vystoupila na ní řada slavných osobností, například oblíbená filmová dvojice Laurel a Hardy, zpěvák Tom Jones, Elton John, zpěvačka Diana Ross nebo Lady Gaga.

 

Letošního ročníku se zúčastnila skupina Take That, která při setkání s vévodou a vévodkyní ze Sussexu s nimi prohodila pár zdvořilostních frází. S princem Harrym hovořili například o tom, jak dlouho skupina už působí v hudebním průmyslu, napsal deník Mirror.

 

 

Při té příležitosti skupina prozradila jedno tajemství, které o svém muži Meghan nevěděla. "Princ Harry zpívá na jedné z našich nahrávek," řekl Meghan zpěvák Gary Barlow. Zpočátku mu Meghan nevěřila a myslela si, že si z ní zpěvák dělá srandu. "Myslím to vážně," dodal Barlow.

 

Informaci potvrdil i sám princ Harry. "Na Jamajce, jestli se nepletu?" zeptal se Harry skupiny. Všichni členové skupiny potvrdili, že je to pravda. "Můj bože, každý den se dozvídám nové věci," řekla Meghan.

 

GALERIE: Harry a Meghan se setkali s členy kapely Take That

1
/
5
Zdroj: Profimedia
Harry a Meghan se setkali s členy kapely Take That - 1

 

Není známé, v jaké písni skupiny princ Harry zpívá, ale už dříve se objevil v klipu k písni Sing, kterou napsal Gary Barlow se skladatelem Andrew Lloyd Webberem.

 

 

Harry v klipu hraje na tamburínu, a to přesně v 1:33. V klipu je také na začátku i jeho otec princ Charles. Píseň byla vytvořena k diamantovému jubileu královny Alžběty II. na trůnu. Zpívají v ní různí zpěváci z celého Commonwealthu.

reg TN.cz