galerie 18+ odvážný experiment

Novinářka Ivana dělala na balkóně nahá průzkum. Takhle to dopadlo!

Ivana Hunjak
Zdroj: Instagram
Ilustrační foto
Téma:

K velmi odvážnému experimentu se odhodlala třiadvacetiletá chorvatská novinářka Ivana Hunjaková. Ráno si vyšla nahá na balkón a bavila se s lidmi, jako by se nic nedělo. Pak sledovala reakce na sociálních sítích a porovnávala je s těmi reálnými. A došla k zajímavému závěru.

Ivana Hunjaková je podobnými experimenty pověstná. A závěr jejích pokusů je vždy stejný - vzbudí pořádný rozruch. Tentokrát se dostala do řečí kvůli balkónové scéně. Na ten se totiž ráno postavila zcela nahá a přála lidem dobré ráno, informuje portál Slobodna Dalmacija.

 

Cíl tohoto experimentu byl jednoduchý. Ivana zkoumala, jak na ni lidé budou reagovat. A jaká byla odpověď na její nahotu? Jen užaslé pohledy a ticho. Nikdo ze sebe nedokázal vypravit půl slova.

 

GALERIE: Ivana Hunjak

1
/
5
Zdroj: Instagram
Ivana Hunjak - 1

 

Zcela opačná reakce ale následovala na sociálních sítích, kam blondýnka své fotky umístila také. Tam lidé reagovali mnohem otevřeněji. "Chtěla jsem jen experimentovat a zjistit, jaký je rozdíl mezi skutečným a virtuálním světem," přiznala novinářům s tím, že byla zvědavá, co se odehrává v hlavách jejích spoluobčanů. "Zatímco lidé, kteří mě viděli na balkóně, reagovali velmi uzavřeně, ne-li překvapeně, na mém instagramovém profilu, kde jsou zveřejněné fotky a video, jsem se setkala s větší otevřeností," dodala.

 

 

Podle ní se na pokusu dá dobře sledovat, jak lidé, kteří mohou v reálném životě působit uzavřeně, jsou na sociálních sítích odvážní - jiní. Dostala několik nemravných návrhů, muži na sociálních sítích hledají i fotky jejích nahých prsou. "Došla jsem k závěru, že lidé v Chorvatsku jsou mnohem přímější, když píší, než když mluví," oznámila novinářka. Přiznala, že plánuje řadu dalších podobných experimentů, které mají dokázat (nebo vyvrátit) věci, nad kterými se lidé jen dohadují.

lud TN.cz