UPGRADE

Novinky pro WhatsApp! Aplikaci čeká hned několik vyhlížených vylepšení

Problémy v aplikaci Whatsapp
Zdroj: Getty Images, Whatsapp
Ilustrační snímek
Roman Dolejský
Roman Dolejský
22.10. 2020 10:33
Téma:

Verze oblíbené aplikace WhatsApp určená pro prohlížeče na počítačích zřejmě začne podporovat videohovory. V budoucnu má být také možné se kdykoliv připojit ke skupinovému hovoru a přihlásit se do aplikace pomocí rozpoznání tváře.

Pro všechny uživatele by měly být v budoucnu dostupné na WhatsApp Webu videohovory. Vývoj je zatím podle informací portálu wabetainfo.com v beta verzi.


Při příchozích i odchozích hovorech mohou uživatelé očekávat standardní styl zobrazení jako v jiných aplikacích. Počítá se i s podporou skupinových hovorů.

 


Do budoucna je také plánovaná možnost se ke skupinovému hovoru kdykoliv připojit. Tedy pokud je uživatel pozvaný, ale v daném čase nemůže pozvání přijmout, bude mít možnost se zúčastnit i při dalším otevření aplikace, pokud samozřejmě již hovor neskončil.

Anketa

Na jakou novou funkci WhatsApp se nejvíce těšíte?

Hlasovalo 669 lidí.

Zatímco nyní je možné nastavit aplikaci, aby před použitím zkontrolovala otisk prstu majitele účtu, v budoucnu má přibýt možnost rozpoznávání tváře. Rozpoznávání podle biometrických údajů tak nahradí položku rozpoznávání podle otisku prstu na její nynější pozici, tedy Nastavení –> Účet –> Soukromí –> Odemykání otiskem prstu.
 

Podívejte se na video o skrytých funkcích WhatsAppu, které možná neznáte:

 

TN.cz