začal se hýbat

Novorozenec zemřel, řekli lékaři. Před kremací se dítě začalo hýbat!

Novorozenec - 3
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto
Téma:

Velmi nepříjemný zážitek se stal rodičům malého chlapce v Novém Dílí. Lékaři jim oznámili, že jejich novorozený chlapec zemřel. Když si však tělo dítěte vezli domů v plastovém pytli, začalo se hýbat.

Matka v nemocnici Max Super Speciality Hospital porodila dvojčata, chlapce a dívku. Zatímco dívka se narodila mrtvá, chlapec přežil, byl však v kritickém stavu. O dvě hodiny později lékaři rodině oznámili, že i chlapec je bohužel po smrti. 

 

Dědeček novorozenců Praveen Malik popsal pro CNN, že si tělíčko chlapce převáželi domů k pohřebním ceremoniím. V autě si však všimli, že se v plastovém pytli hýbe. 

 

"Když jsme otevřeli pytel, zjistili jsme, že chlapec dýchá. Byl jsem v šoku. Nemohl jsme uvěřit vlastním očím," nechal se slyšet Malik. 

 

 

Chlapec byl převezen zpátky do nemocnice, kde byl připojen na dýchací přístroje. Jeho stav je dále kritický. "Monitorujeme jeho životní funkce, je však stále ve vážném stavu," doplnil doktor Gupta, ošetřující lékař. 

 

Nemocnice nyní prošetřuje, jak se vlastně mohlo stát, že byl chlapec prohlášen za mrtvého. Vyšetřování se týká především dvou lékařů, kteří mohli být na vině. 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jaká je SMRT? Příběhy lidí, kteří prožili klinickou smrt

kik TN.cz