Anketa Líbí se vám?

Nový sexy trend! Miniaturní prádlo odhaluje téměř vše. FOTKY

Japonské miniprádlo
Zdroj: Instagram

Japonská módní společnost Predator Rat se snaží prorazit se vskutku jedinečným spodním prádlem. To nechává mužům jen minimum prostoru pro představivost. Odhaluje totiž téměř vše.

Japonci dokážou svět módy šokovat a nejinak je tomu i u posledního produktu společnosti Predator Rat. Ta totiž uvedla na trh skutečně miniaturní spodní prádlo. A podle hesla "co je malé, to je hezké" si prádlo hned Japonky oblíbily.

 

Anketa

Líbí se vám miniaturní japonské spodní prádlo?

Hlasovalo 1054 lidí.
Módní weby ale zpochybňují praktičnost takového prádla. "Budete se pořád kolébat a snažit se udržet si svou důstojnost a udržet je, aby vám spadly dolů," hodnotí prádlo web LAD Bible.com.

 

GALERIE: Japonské mini spodní prádlo

1
/
11
Zdroj: Instagram, predatorrat
Japonské miniprádlo - 1

 

Příliš pozitivní hodnocení nemá ani k podprsenkám ze stejné řady. "Jsou obdobně neschopné zakrýt alespoň část prsou. Některým ženám možná vyhovuje, když jim z podprsenky kouká spodek prsou, ale myslíme, že většině ne," dodává web.

 

Miniprádelko se přitom neprodává za minicenu. Za kalhotky zaplatíte přibližně 570 korun, za podprsenku 700 korun a set bikin vyjde na 1400.

 

 

Oblibu si ale prádlo našlo i jinde - 31 % čtenářek britského deníku Metro odpovědělo v on-line anketě, že by si prádlo vyzkoušely. Nepřijatelné by bylo pro 30 % respondentek. Jen pro okořenění milostného života by prádlo bralo 18 % dotázaných žen.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

vbo TN.cz