Co to je?

Drogy v saku? diví se Slováci. Premiér šokoval hned první den!

Peter Pellegrini
Zdroj: Profimedia
Téma:

Peter Pellegrini je novým slovenským premiérem sotva pár hodin a už má co vysvětlovat. Po internetu se totiž šíří krátké video, na němž politikovi z kapsy vypadl hodně podivný balíček.

Záběry pocházejí z pondělní tiskové konference, které se Pellegrini účastnil spolu s lídrem vládní strany Most Belou Bugárem.

Anketa

Co vypadlo novému slovenskému premiérovi z kapsy?

Hlasovalo 723 lidí.

Ve chvíli, kdy nástupce Roberta Fica v čele vlády sáhl do kapsy pro telefon, ukázal novinářům a kamerám víc, než měl původně v plánu.

 

Ze saka totiž kromě telefonu vypadl i podivný malý balíček. Zjevení pytlíčku zjevně hodně zaskočilo Bugára, který chvíli vypadal, že právě zahlédl yetiho.


 

Pellegriniho mluvčí Martin Dorčák později přispěchal s vysvětlením, že politikovi z kapsy vypadl balíček s párátkem. Diskutující na internetu ovšem mají jasno - v pytlíčku jsou drogy, nejspíš kokain. Vtipálci pak mluví o umělém sladidle či šumáku.

 

A jeden šprýmař se nechal slyšet, že jde o poslední zásilku od Antonina Vadaly - podnikatele, kterého slovenští policisté podezírají z napojení na italskou mafii.


 

O Vadalovi psal i novinář Ján Kuciak. Právě vražda Kuciaka a jeho snoubenky rozpoutala na Slovensku vládní krizi, jejímž výsledkem byla výměna premiéra.

pez TN.cz