Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 15. 12. 2014

Nový Vánoční zvyk, na který se budete těšit

Vánoční překvapení a přání

Z českých domácností se pomalu vytrácejí zvyky, na které bychom se každoročně těšili, ale zároveň nám nepřidělávaly spoustu práce navíc.

Když už máte po předvánočním úklidu, cukroví je napečené, kapr obalený a stromeček ozdobený, většinou se rozbalí dárky, zavzdychá se, že v nich nebylo to, co jsme chtěli, a jde se spát. Což je škoda, protože Vánoce, to je hlavně prostor pro společné zážitky.

Při lití olova se všichni těšili, jaké roztodivné obrazce se po nalití do vody objeví a co v nich autoři uvidí. Při veškerém shonu ale ještě shánět domů zdraví závadné olovo… nic moc.

Anketa

Jaký dárek jste nikdy nenašli pod stromečkem a chtěli byste ho?

Hlasovalo 132 lidí.

Kapří šupinu nachází pod talířem většina z nás. Nepřekvapí nás a co s ní potom? Do peněženky si kus smradlavé ryby asi nikdo nedá.

I když jste se vydrželi celý den postít, viděli jste někdy zlaté prasátko? Pár hodin trochu hladovět je prima zvyk, nevyrovná se ale otevírání dárků.

Proč je vlastně otevírání dárků bezkonkurenčně nejoblíbenější zvyk, na který se těší všichni od dětí po babičky a dědečky? Protože je v něm spousta překvapení, napětí! Dostaneme to, co jsme si přáli? A co je v těch dárcích tam vzadu? Bude se dětem líbit, co jsme jim pořídili? A co je v těch malých dárcích kolem?

S těmi hlavními dárky vám neporadíme, ty jsou závislé na konkrétních lidech a jejich aktuálních přáních. Máme pro vás ale výborný tip na “ty malé” kolem. Jejich úkolem je hodně potěšit nebo překvapit za málo peněz.
Zkuste tento rok věnovat jako doplňkové dárky výherní losy. Ty totiž ukrývají napětí i překvapení zároveň. Když dotyčný najde pod svým jménem los, bude stoprocentně překvapen. Napětí nastává, když se rozhodne setřít jej a odhalit svoji výhru.
Pod stromeček můžete koupit třeba los Vánoční překvapení, který je pro tuto příležitost přímo dělaný. Stojí pouze 100 Kč a vyhrát se na něm dají až 3 miliony. Dokonalým doplňkem je los Přání, který slouží zároveň jako jmenovka - stojí jen dvacku, má hezký design, takže na dárku zaujme a vyhrát se s ním dá až 100 tisíc. Vánoční výherní losy jsou milým zpestřením vánočních tradic. Vyzkoušejte novou tradici letos i vy!
 

Komerční článek