Tisková zpráva
Toto je tisková zpráva. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Novým trhákem Vánoc je autokamera MIO s nejlepšími záběry, rychleodnímatelným držákem a s GPS a WIFI

just comunicationj
Zdroj: Just Comunication

Designově povedená a rychle odnímatelná autokamera Mio MiVue 826 WIFI vyniká držákem (dokovací stanice) a nastavitelným úhlem kamery.

Kromě natáčení se 60 snímky za sekundu má také vysoce kvalitní optický snímač s Night Vision a skvělou světelností F1.8, dále přímo integrovaný přesný GPS modul a velmi široký 150° úhel natáčení… Samozřejmostí je pak nárazový G-senzor a ochranný režim vozu Parking.

Dokovací stanice QuickClick umožní uživateli autokameru Mio rychle nasadit i vysadit, a to bez jakékoliv manipulace s napájecím kabelem. Schovat autokameru pak lze jedním kliknutím během sekundy.

Vlastnosti, kterými první zástupce řady autokamery Mio MiVue 8xx vyniká, jsou vysoce kvalitní optický snímač s vylepšením nočním viděním (Night Vision), ale také schopnost natáčení ve Full HD s 60 snímky za sekundu a v reálném 150° úhlu záběru.

Nahrávky jsou pak mnohem čitelnější i ve vyšší rychlosti, a to až do jemných detailů. To rovněž podporuje technologie All-Glass Lens (skleněné čočky), vyladěný křišťálově čistý obraz (Image Tuning) a skvělá světelnost senzoru až F1.8.

Samozřejmostí pak je přímo integrovaný GPS modul, rovněž díky němu je možné upozorňování na blížící se radary s dostatečným předstihem, dále pak nárazový G-senzor pro sledování přetížení ze 6 směrů.


Mio MiVue Manager analyzuje vaše záběry z autokamery
Údaje z těchto modulů se průběžně ukládají společně s nahrávkou a umožňují následnou analýzu ve freewarovém softwaru Mio MiVue Manager, tedy obrazové znázornění průběhu jízdy (z přední i zadní autokamery) na mapě, včetně nahrávek i grafického znázornění zatížení G-senzoru (rychlost, směr a intenzita). Přímo z tohoto programu je možné nahrávky i sdílet např. na sociálních sítích.

Křišťálově čisté video i při vysokých rychlostech
Autokamera Mio MiVue™ 826 poskytuje záznam ve vysokém rozlišení 1080p při 60 snímcích/s se širokým zobrazovacím úhlem 150°. Ve srovnání s 30 snímky/s umožňuje tato dvojitá hustota dat mimořádně detailní a plynulý obraz i při vysoké rychlosti.

Režim parkování s pasivním napájením
Při 48hodinovém pohotovostním režimu s bateriovým napájením bude automaticky spuštěn záznam, když budou detekovány vibrace. Díky vnitřní baterii dokáže vydržet delší dobu.

Integrovaná WiFi pro sledování a zálohování záznamu v reálném čase
Okamžitě zálohujte svá videa do smartphonu nebo je sdílejte prostřednictvím aplikace MiVue™ Pro. Můžete také aktualizovat firmware MiVue™ 826 díky funkci WIFI OTA (Over-The-Air), což zajistí, že vaše zařízení bude vždy aktuální.

GPS polohování – automatická kalibrace času/polohy
Díky integrovanému GPS polohování zaznamenává Mio MiVue™ 826 rychlost jízdy, přesnou polohu a čas. Rovněž zajišťuje automatickou kalibraci času a polohy, a to i delší době mimo provoz.

GPS upozornění na radary - Patentovaná funkce Mio Smart Alert
Díky upozornění v dostatečné vzdálenosti a v závislosti na rychlosti vozu a funkci Smart Alert budete vždy vědět, jak rychle můžete jet. Bezplatné aktualizace databází radarů po celou dobu životnosti zařízení.

Integrovaný G senzor uloží potřebné záznamy
V případě nehody nebo náhlé změny pohybu integrovaný G senzor okamžitě zaznamená pohyby vozidla a zajistí, že nahraná data nebude možné přepsat.

Přehled klíčových parametrů: 
• Záznam ve Full HD rozlišení 1920 x 1080p rychlostí 60 snímků za vteřinu.
• Vysoce kvalitní optický snímač s Night Vision.
• Moderní technologie H.264 (.MP4), která umožňuje vysoce kvalitní nahrávky při malé velikosti souboru.
• GPS sledování – automaticky zaznamenává informace o jízdě (rychlost, směr, nadmořskou výšku a zeměpisné souřadnice).
• Široký úhel záběru 150° zachytí každý detail kritických okamžiků.
• Objektiv F1.8 poskytuje jasnější a čistší video i za zhoršených světelných podmínek.
• Pasivní parkovací režim bez nutnosti trvalého napájení (až po dobu 48hodin).
• Aktivní dokovací stanice QuickClick a nastavitelný úhel záběru kamery.
• 2,7“ přehledná obrazovka.
• 3 osý G- senzor pro automatickou detekci a analýzu nehody.
• Upozornění na rychlostní radary s bezplatnou, pravidelnou aktualizací.
• Automatické nahrávání.
• Integrovaná WIFI umožnuje náhled záběrů z kamer na chytrém telefonu, přenos pořízených nahrávek nebo jejich sdílení.
• Aktualizace firmwaru pomocí WIFI OTA (Over-the-air).
• Mio MiVue™ Manager – PC software pro přehrávání a analýzu videa a informací z G-Senzoru (rychlost, směr a intenzita nárazu), sdílení na sociálních sítích.
• Česká a slovenská lokalizace samozřejmostí.
• Balení: autokamera MiVue 826, lepící držák na sklo s dokovací stanicí a nabíječkou, návod.

Cena a dostupnost
Mio MiVue 826 WIFI bude dostupná od listopadu na českém a slovenském trhu s doporučenou koncovou cenou Kč 3 990 / 155 EUR.

O společnosti Mio
Společnost Mio Technology vyvíjí a prodává produkty, které svým uživatelům umožňují využít poslední novinky v mobilních službách. Společnost byla založena v květnu 2002 a nyní působí na Tchaj-wanu, v Číně, Evropě, Severní Americe, Austrálii, Japonsku a Jižní Koreji. Mio Technology celosvětově prodává ve více než 60 zemích. Mio Technology je leaderem na trhu autokamer a GPS navigací v regionu střední a východní Evropy. Vyvíjí produkty na základě každodenních potřeb svých klientů. Jde o bezpečnostní kamery do aut, motokamery, navigace do aut a cyklonavigace a další produkty. Více na www.mio.com/CZ
 

Související témata:
Tisková zpráva