co nás čeká?

NUMEROLOGIE na týden: Čekají vás nové příležitosti a rozhodnutí

Numerologie
Zdroj: Getty Images
Ilustrační fotografie.
Téma:

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovala rozbor na nadcházejících sedm dní speciálně pro čtenáře TN.cz. Přečtěte si, co vás v tomto týdnu čeká.

22. 6. 2020

V pondělí narazíte, a to více než kdy jindy, na pár zajímavých příležitostí, proto mějte všechny smysly zbystřené, abyste nepromarnili šance. Neočekávaný finanční přínos vás zláká k nákupu maličkosti, která vám v danou chvíli přinese opravdu radost. Pohlídejte si, jestli svým nejmilejším bytostem ponecháváte dostatečně velký prostor pro žití, aby se necítili jako vězni. Nezaměňujte lásku s majetkem, jinými slovy obejmout, ale nedusit!

 

23. 6. 2020

V úterý i ty s nejdivočejší povahou přestane bavit žít ze dne na den a nepřemýšlet o budoucnosti. Do popředí se dostává potřeba stability ve všech oblastech, a proto uděláte vše, abyste dosáhli tohoto bodu. S profesionálností budete schopni rozlišit detaily a správně se rozhodnout mezi nevýznamnými riziky a nadměrnou opatrností. V lásce se snažte posílit vazby, které vás s vaším partnerem spojují, zvláště pokud nějaké nedávné problémy váš vztah znejistily.

 

24. 6. 2020

Středa vyvolává odvahu a nadšení. V žádném případě nic nepokazíte, pokud své myšlení nastavíte na delší časové období a veškerou energii vsadíte na váš dávný sen. Vědomě si tak nastavíte jasný program a cíl. Máte v rukou všechny trumfy. Ve vztazích oceníte skutečné hodnoty. Tam, kde dochází k napětí a nedorozumění, jste dnes schopni si napřímo promluvit i odpustit anebo bez výčitek takového člověka i prostředí opustit.

 

25. 6. 2020

Čtvrtek nabízí vynikající profesionální vyhlídky. Budete mít skvělou příležitost představit sebe a své myšlenky, čímž na svou stranu získáte přízeň nadřízených, nebo jiných důležitých lidí. Nenechte se ovlivnit názory kolegů, protože některý z nich může mít na váš úspěch závistivý pohled. V investování buďte též opatrní, abyste nenatrefili na pochybnou věc, nebo partnera, což by přineslo smůlu. Zvláštní štěstí však přeje při hrách, které vyžadují výpočet, intuici a předvídavost.

 

26. 6. 2020

V pátek učiníte rozhodnutí, které pro vás bude dříve či později obohacující. Na začátku se sice objeví pár nepříznivých překážek, ty berte jako dochucující koření, díky kterému se váš původní záměr ještě více rozšíří o možnosti, které jste si nepřipustili anebo jste na ně zapomněli.
Přiznejte si, že život nemusí plynout jen jako poklidná řeka, ale že rutinu toku se může občas něco rozhodit a není to na škodu. Pohubujte se dnes tedy na vlnách s klidnou myslí a připusťte si, že můžete něco změnit nebo dělat totéž jinde a jinak.

 

27. 6. 2020

V sobotu je hlava nejsilnější částí těla. Budete-li se řídit příslovím, že „nikdo jiný nemůže být tak šťastný jako ten, kdo ve své štěstí doopravdy věří,“ pak na vás i osud bude krátký. Na druhé straně není nic škodlivějšího než zaměření na myšlenky selhání, porážky nebo smůly. Popovídejte si o svých vnitřních konfliktech a psychických problémech s psychologem nebo důvěrným přítelem. Vaše úsilí tak bude brzy odměněno výhodami, které vám zajistí žití v co nejlepších podmínkách.

 

28. 6. 2020

V neděli budete mít příležitost provést významnou finanční transakci týkající se rodinného majetku. Složitější to bude ve vztazích, které, i když jsou již ztracené, vás neustále přitahují anebo v nich stále setrváváte a přitom víte, že vám způsobují energetické či jiné ztráty. Skončil čas mlčení a dušení pocitů v sobě, je třeba podniknout pár kroků vpřed, např. začít rozhovorem. Pokud budete odpoledne pracovat, vyvarujte se rizikovým místům nebo manipulace s nástroji či tekutinami, příp. zajistěte veškerá nezbytná ochranná opatření.

TN.cz