Co týden přinese?

NUMEROLOGIE na týden: Otevřete tajnou komnatu a potkáte svůj osud

Numerologie
Zdroj: Getty Images
Ilustrační foto
Téma:

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovala rozbor na nadcházejících sedm dní speciálně pro čtenáře TN.cz. Přečtěte si, co vás tento týden čeká.

29. 6. 2020

Pondělí je naplněno velmi silnou energií, která však může v některých situacích způsobit přílišnou sebestřednost a přecenění vlastních sil. Mějte tedy pod kontrolou své chování, pohyby, gesta, slova, abyste si zbytečně nezpůsobili trable, újmu či nepoškodili pověst. Pondělí plní přání těm, kteří po někom touží, můžete se seznámit s osudovým člověkem, se kterým najdete mnoho společných témat, a dokonce dokážete otevřít i svou tajnou komnatu.

 

30. 6. 2020

V úterý bude zapotřebí mnoho trpělivosti, abyste neudělali nějakou nerozvážnost, která by se v budoucnu ukázala jako chybný krok. Na všechno a všechny můžete mít až příliš vysoké nároky, které pak vyústí v napětí a neshody. Budete-li se potýkat s nedostatkem sil a nechutí, pak se zamyslete nad tím, kde uvízla vaše energie a radost a jak zařídit, abyste vše získali zpět.

 

1. 7. 2020

Nejen středa, ale i celý měsíc červenec je aktivní a plný změn. Nerozhodujte se a nejednejte příliš ukvapeně, protože s prvotním impulzem můžete překročit hranice slušnosti či bezpečí, a to jak ve vztazích, citovém vzplanutí, ve sportu, v práci, tak i za volantem. Lpění, závislosti a vlastnictví v podobě kontrol, žárlivých a dramatických výstupů mohou vygradovat, ale tímto se odstartují změny navenek i proměny psychiky každého jedince. Ve všem, co se přihodí, hledejte hlubší smysl.

 

2. 7. 2020

Čtvrtek je nostalgický a ideální na snění a vzpomínání. Máte pocit, že jste objevili pravou podstatu citů. Navíc si uvědomíte, že uspokojení můžete najít i tam, kde si dovolíte být submisivní a odpočinete si od velení a některých povinností. Díky tomu budete mít chuť oživit staré přátelské vztahy. Doplňte toto své rozpoložení o krásu a umění, ať v přírodě, botanické zahradě, nebo galerii.

 

3. 7. 2020

Pátek v sobě zahrnuje velký potenciál. Dokážete pochopit druhé, být tvořiví, společenští, v milostném vztahu ohleduplní a něžní. Zapojte se do širokému okruhu činností. Nezavrhujte nové výzvy, díky kterým pochopíte zatížení již nepotřebného. Řiďte se instinktem. Mohou se střídat nálady a emoce, je snadné vyvolat spor z chamtivosti. Večer je orientován na rodinu, užijte si společnou zábavu.

 

4. 7. 2020

Sobota je kamarádská, soucitná, velkorysá, něžná a laskavá, ale může se rychle otočit do agresivity a útočnosti, bude-li někdo prosazovat nekompromisnost, nepřizpůsobivost či názorové vyhranění. Vyslechněte si myšlenky druhých, najděte přátelské jednání, dohodu. Neoddalujte řešení, zbytečně byste se trápili, přišla by rozmrzelost, náladovost, pasivita až lenost. Usmívejte se a radujte se i z maličkostí.

 

5. 7. 2020

Neděle touží po zábavě, vzdělávání hrou, komunikaci a výměně názorů. Získejte nové vědomosti a zážitky ve společnosti druhých při různých společných akcích nebo jen při obědě a odpolední kávičce. Je dovoleno dělat vše, co vás nesvazuje, uvolní a pobaví. Buďte veselí a berte život takový, jaký je, neplýtvejte svou energií tím směrem, který vám zpětně už nic nepřináší.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz