Co čekat?

NUMEROLOGIE na týden: Výnosné úterý, v neděli jděte na návštěvu

Numerologie
Zdroj: Getty Images
Numerologie na týden
Téma:

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovala rozbor následujících sedmi dní přímo pro čtenáře TN.cz. Máme před sebou výnosné úterý, komunikací nabitou sobotu, ale také mlsný čtvrtek.

25.5.2020

V pondělí se více otevřete pocitovému vnímání ostatních, abyste někomu nechtěně neublížili jen tím, že jste chladní či příliš logičtí. Naopak můžete být nápomocní svými osobními zkušenostmi. Máte-li v nějaké oblasti zmatek a nepořádek, věnujte chvíli z dnešního času k uspořádání. Nejen, že vám to půjde rychle a budete mít sami ze sebe dobrý pocit, ale možná i něco ztraceného najdete nebo něco tajného objevíte.

 

26.5.2020

Úterý je finančně i jakkoli jinak výnosné. Ale jen pokud budete citlivě vnímat vedení svého vnitřního hlasu, který vás bude buď jemně pošťuchovat anebo kvůli „hluchotě“ bombardovat. Díky naladění se na člověka nebo společnost a obratnému slovnímu vyjadřování se dokážete zapsat do myslí i srdcí. Vůbec se dnes nezabývejte kritikou a že něco nejde, ale spíše se zaměřte na přátelství, romantiku, uklidňující až uzdravující aktivity, pozitivní myšlenky a harmonické prostředí. Tím získáte energii, naději a snazší cestu.

 

27.5.2020

I když budete mít ve středu velmi silnou nutkavost prosadit své názory, raději udělejte krok zpět a zachovejte se diplomaticky. Jen tímto se vyhnete hádkám s přáteli, kolegy a zvláště ženami, které by se pak mohly stát dosti nepříjemnými. Pokud se setkáte s rodiči, ani zde nevytahujte staré problémy, křivdy. Nereagujte neuváženě ani na kritiku šéfů, buďte trpěliví s dětmi, v neznámé společnosti nerozvíjejte diskuzi politickou, rasovou či náboženskou. Dnešní den podporuje ohnivou energii v boji o moc nad ostatními, ale není třeba se jí aktivně účastnit.

 

28.5.2020

Ve čtvrtek neustávají ambice, síla ani chuť splnit co nejdříve všechny úkoly z diáře, abyste se mohli vnořit do svého vlastního světa a realizovat své sny. Tato produktivní a tvůrčí energie je rozšířena různými směry, například vytvářením nového systému, projektu, stavby, ale též opravami všeho možného - i domácích spotřebičů, elektroniky, automobilů. Večer začnou být chuťové buňky velmi aktivní a uspokojit je bude dosti náročné, takže se zásobte jídlem rozličných chutí i lahodným pitím.

 

29.5.2020

V pátek nebudete chtít být dlouho sami, potřebujete lidi, spolupracovat s nimi, popovídat si, vyměňovat si rady nebo příběhy. I když ležíte doma s nemocí, určitě sáhnete po mobilu nebo napíšete pár mailů. Zkrátka jen vaše mysl, televizní program nebo koukání do počítače vás nenamotivuje tolik jako společnost druhého. Dnes raději nic nerozhodujte ani nezačínejte, nestojíte nohama na zemi, praktické a racionální uvažování chybí.

 

30.5.2020

Sobotu ovládá komunikace. Ale nemluvte jen vy, nechte i ostatní, aby vyslovili vše, co mají na srdci. Naslouchejte jim, neskákejte do řeči, nepřerušujte nějakou činností. Jen tak vyjde najevo pravda nebo skutečná tíseň a vy tak budete mít příležitost uzdravit takový vztah, který byl poškozen mylnými představami. Proto se dnes dosti rychle rozpadnou vztahy povrchní, zato ty skutečné se stanou silnějšími. Můžete se setkat s velmi atraktivním člověkem, což však neznamená, že máte v mžiku zahodit vybudovanou minulost, ukáže vám ale nový pohled na věc.

 

31.5.2020

V neděli neváhejte oslovit nebo přímo navštívit někoho, koho jste už dlouho neviděli. Vaše Já se dnes chce představit v té nejčistší podobě, laskavé, příjemné, tolerantní, citlivé a mateřsky pečující. S dnešní senzitivní energií jste schopni rozeznat to, co vašim smyslům doposud unikalo, protože se zviditelňuje rovnováha a nerovnováha mezi všemi protichůdnými polaritami v životě. Tyto postřehy pečlivě zaevidujte a v příhodný čas s nimi nějak naložíte.

TN.cz