předpověď na měsíc

Numeroložka: Čeká nás magický červenec plný zvratů a nostalgie!

Vztahový horoskop
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com
Ilustrační foto
Téma:

V červenci nás čekají nejen příjemné letní teploty, ale i nové příležitosti, které vám mohou pořádně zamotat hlavu. Možná narazíte na staré kostlivce dříve pečlivě schované ve skříni, nebo dáte sbohem svým starým vzpomínkám.

Uznávaná numeroložka Lenka Lippertová Suchardová promluvila o tom, co nás v červenci čeká a nemine. "Fyzické tělo i mentální kapacita došly po náročných měsících do vrcholné fáze a nastává útlum. Vaše 'JÁ' si potřebuje na chvíli odpočinout a tudíž dovolená je na místě. Je důležité, abyste s tímto tématem neprožívali další zbytečné stresy," říká s tím, že tento měsíc je velice háklivý i na miniaturní dávku nervozity. Promyslete si tedy, čemu dáte přednost – relaxaci a nicnedělání doma a nebo mimo něj.

 

Pokud by Vám však domov připomínal jen povinnosti a stereotyp, pak raději zvolte druhou variantu. Nebylo by dokonce na škodu nahradit pravidelnost navštěvovaného místa či stejné skupiny lidí něčím novým. A co takhle splnit si sen a jet tam, kam od dětství toužíte, nebo si vyrazit sami bez partnera a rodiny, či strávit dny na výukovém semináři apod. V tomto měsíci totiž dochází k otevírání minulosti a jejího pochopení, týkající se zvláště vztahů, rodinných a partnerských.

 

Díky maličkostem spojenými s např. vůní, jídlem, věcí, filmem, situací apod. se zasníte, zasmějete, popláčete. Nebraňte se nostalgii, vzpomínkám, to vše je velmi očistné a v závěru uklidňující. Zorganizujte si červencové dny podle vašich vlastních potřeb, zharmonizujte své tělo i duši. Boj, agresivita či smutek a lítost nad tím, že vás život ubíjí, vede jen k dalšímu vyčerpání. Je-li vaše cesta správná, poznáte právě na své energii, buď třikrát rychleji připlouvá, a nebo opačně.

 

 

Práce

Nepřepínejte své síly, v červenci nemáte v popisu práce výkonnost a dravost. Raději začněte s někým spolupracovat, abyste se o něj mohli opřít.

 

Peníze

Nenadálá situace zatíží váš rodinný rozpočet, takže budete muset hledat rezervy a další zdroje příjmů. Nenechte se svést k divokým finančním spekulacím. Snažte se odolávat různým slevám, abyste nenakoupili spoustu zbytečností.

 

Vztahy

Ve vztazích zažijete spoustu nenadálých překvapení i zvratů. Je to proto, že více času budete chtít trávit o samotě, přemýšlet a uzavírat různé životní kapitoly. Emoce budou převládat, ozvěte se dávným přátelům a sejděte se s nimi. Staré křivdy a rány mohou být zapomenuty a urovnány.

 

Zdraví

Využijte volný čas spíše k péči o tělo než o domácnost. Přílišným přemýšlením znásobí hlava svou hmotnost a mohla by vás pak zbytečně bolet páteř, ramena a trápit nespavost.
K doplnění energie a dalšího myšlenkového nasměrování vám pomůže meditace, jóga, moře, záhadná a tajemná místa, botanická zahrada apod.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Děsivá proroctví Baby Vangy se stále naplňují: Co se má stát v roce 2018 a dále? To je síla!

ROZHODUJÍCÍ ČAS: Víte, v kolik hodin jste se narodili? Prozradí to o vás hned několik věcí!
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

lud TN.cz