komu přejí čísla

Numeroložka má jasno! Kdo bude příštím českým prezidentem?

Numerologie: prezidenští kandidáti
Zdroj: TN.cz/ Thinkstockphotos.com
Kdo má podle numeroložky největší šanci stát se příštím českým prezidentem?

Příští rok v lednu si budeme volit nového prezidenta. Někteří už svou kandidaturu potvrdili, jiní zatím sbírají nutné podpisy. Jaké jsou šance jednotlivých kandidátů z hlediska magie čísel? Zeptali jsme se numeroložky Lenky Lippertové Suchardové.

Prezidentské volby mnozí s napětím očekávají. K urnám vyrazíme 12. a 13. ledna 2018. Kompletní seznam kandidátů zatím není známý. Někteří ještě sbírají podpisy, čeká se taky na jména kandidátů politických stran. Už teď je jasné, že o prezidentský post se utkají mimo jiné Miloš Zeman, Michal Horáček či Jiří Drahoš.

 

Numeroložky jsem se ptali nejen na to, jaké šance jednotliví kandidáti mají, ale také jestli je zvolené datum volbám příznivě nakloněno.

 

Pátek 12. ledna začne horlivým nadšením v naději na zlepšení a záchranu. "Lidé se budou sdružovat a debatovat do pozdních hodin. Vše je bude zajímat a každé nové informace do detailů přehodnotí - co to společnosti, ale i každému osobně přináší," popisuje numeroložka Lenka Lippertová Suchardová.

 

V sobotu už budou lidé opatrnější a budou myslet více prakticky. Sledovanost voleb bude vysoká, výsledek se bude stále měnit a nakonec bude nečekaně překvapivý. "Spousta lidí bude zklamaných, v některých to vyvolá silnou nespokojenost," dodává numeroložka.

 

 

Jak jsou na tom jednotliví kandidáti?

Do přehledu jsme vybrali ty kandidáty, kteří už mají potřebný počet podpisů nebo je alespoň začali sbírat.

 

Miloš Zeman

I tentokrát má Zeman velké šance. Bude však v jiném postavení, než tomu bylo při prvních volbách, kdy pro něj byla důležitá výhra. Nyní půjde o potvrzení, že činy, které vykonal, lidé ocení a vloží do něj opětovnou důvěru. V kampani i ve volbách bude mít schopnost citlivě oslovit a přesvědčit i ty, kteří doposud mají jiný názor. 

 

Jiří Drahoš

Drahoš je přemýšlivý, zásadový a očekávající fér jednání a spravedlnost. Je rozený psycholog, rychle se učí rozpoznávat povahy i záměry osob, ale pod tíhou nejvyššího postavení a každodenních událostí by hůř a hůř trávil nesmysly, podvody a kličkování v jednání lidí i společnosti. I když je teď nabuzený sám sebou i ostatními, měl by zvážit, zda nezůstat na menším pracovním území v zájmu svého klidu.

 

Jaroslav Kubera

Kubera je předvídavý a zaujme nějakou zdravou myšlenkou nebo strategickým plánem. Je to bojovník za svobodu, či něco praktického nebo logického, ale udělal by lépe, když bude v jiném postavení než prezident. Tak uvidí detailněji, co smysl má a za čím stát a co nestojí za řeč. Ve volbách by měl být tím, kdo nasměruje zdravým rozumem rozhodování ostatních.

 

 

Michal Horáček

Horáček má svůj cíl a bude průrazný ve svých projevech a aktivitách. Dokáže motivovat ostatní tak, že ho budou následovat a podporovat. Jeho vůle je hodně silná a nebude-li prezidentem státu, bude prezidentem něčeho jiného, protože má potřebu něco velkolepého vykonat a zanechat své trvalé stopy.


Karel Štogl

Štogl zatím svého cíle nedosáhl a ještě to nějakou dobu potrvá. Nicméně následující roky mu přihrají postupy v jeho kariéře. Účast ve volbách je jen zkouška a sbírání dalších zkušeností, aby obstál v budoucnu.


Jaké šance mají podle numeroložky další kandidáti, se podívejte da následující straně

 

1
2
Související témata:
mom TN.cz