Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

přijdou po úplňku

Numeroložka: Využijte magických čarodějnic, i 1. máj provází síla!

Horoskop - čarodějnice a 1. máj
Zdroj: TN.cz/ Thinkstockphotos.com
Ilustrační foto

Čeká nás opravdu magický vstup do nového měsíce. Letošní oslavy čarodějnic totiž připadají na první poúplňkovou noc, což se odrazí i v samotném příchodu 1. máje. Bude ho provázet síla a energie, čehož bychom podle uznávané numeroložky Lenky Lippertové Suchardové měli náležitě využít.

V noci na pondělí oblohu rozzářil jasný měsíc, který byl navíc v úplňku, a měl tak svou speciální sílu. Ta bude provázet i celý následující týden, podle numeroložky ale není třeba se bát. 

 

"V pondělí se těšte na celkem veselý den. Zkříží-li vám cestu nějaká nepříjemnost, velmi snadno s ní zatočíte, aniž byste si nějak zvlášť brali servítky. Energie máte dostatečné množství i na to, abyste ji využili jako hnací motor na to, co se vám v minulosti nepovedlo a nyní to napravíte, změníte. V případě, že potřebujete prosadit svůj názor nebo sebe sama, dnes je ten správný den," upozorňuje Lenka Lippertová Suchardová.

 

Vhodné podmínky pro řešení nepříjemných zálěžitostí podle ní nabídne i 1. máj - lásky čas. "V úterý s novým měsícem přichází proud energie, síly a inspirace. Po náročném dubnu se vzchopíte a můžete se s vervou zapojit do různých činností, akcí, ať jde o fyzické, duševní, praktické či společenské. Dostanete chuť užívat si, radovat a něco vytvářet. Důvěřujte svému srdci, intuici a vybraným lidem, abyste mohli obdivovat, bádat, tvořit a smát se," dodává. Její předpověď na celý následující týden najdete zde.

 


 

Květen ve znamení změn

Celý měsíc má být podle Suchardové ve znamení velkých změn. "V květnu se nám díky důležité a zásadní informaci nebo situaci změní další chod života. Buď dosáhneme určitého maximálního bodu v sobě a učiníme radikální rozhodnutí a nebo se objeví náhodně jakési možnosti, které nám pomůžou osvobodit se ze současného trápení," říká.

 

Nastat mají ale i jiné situace, kdy neuvážená slova či prudké reakce zamíchají s doposud klidným chodem dlouhodobě zajetých jistot. "Tudíž v krásných májových dnech očekávejte, že málo co i kdo zůstane stejné či na svém místě," varuje. Co vás čeká v oblasti práce, peněz, lásky i zdraví se dočtete zde.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

NUMEROLOGIE pro tento týden: Jak bude na čarodějnice i na prvního máje?
Dnes jsou ČARODĚJNICE! Jak využít magickou noc ve svůj prospěch?

HURÁ NA KOŠŤATA: Pálení čarodějnic se blíží! Co o něm možná nevíte?

TN.cz