Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.5. 2018 14:37
utajený šéf

O šéfa Dalimila se pokusí infarkt. K smrti ho vyděsí malinkaté zvíře

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer se můžete těšit na závěrečný díl reality show Utajený šéf. Generální ředitel a milovník zvířat Dalimil Čech vede jeden z největších obchodů specializovaných právě na zvířata. Jak si s prací poradí?

Ve své firmě nemá největší obavy z toho, že by jeho zaměstnanci kradli nebo podváděli, ale že se v rámci pořadu Utajený šéf bude muset starat o hady a pavouky. Právě z těch má totiž velký respekt.

 

Zásadní, i když ne tolik překvapivé zjištění šéfa v přestrojení bylo, že zaměstnanci chovatelských potřeb myslí vždy a především na zvířata. Nicméně hned první den šéfa vystavili jeho největšímu strachu – hadovi!

 

18

GALERIE: Utajený šéf Dalimil Čech

Zdroj: TV Nova

Utajený šéf Dalimil Čech - 1

Hodnocení:

 

I přesto, že se o Dalimila málem pokusil infarkt, nakonec si od svého kolegy vysloužil pochvalu. "Já si myslím, že by se mohl vypracovat časem i na nějakého vedoucího," zhodnotil celý den se svým šéfem odborník na teraristiku Ivo.

 

 

Jak si poradil se svým strachem z hadů, se podívejte ve videu! Závěrečný díl Utajeného šéfa sledujte ve středu ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit zdarma na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz
Reklama