Nevydržel nápor

Obézní pár se při sexu propadl celým domem! Z 3. patra do sklepa

Obézní manželé se propadli domem
Zdroj: facebook, reddit, WNDR
Téma:
sex

Že mileneckou vášeň někdy nevydrží postel nebo gauč, není nic neobvyklého. Aby se ale pod partnery zhroutil celý dům, to se nestává každý den! Přesně to ale zažil obézní pár z Liverpoolu.

Michael Davis váží 290 kilogramů, jeho manželka Theresa Walkerová asi o 80 kilo méně. Jednoho večera si užívali divoký sex v ložnici ve třetím patře jejich domu, když se celá budova zhroutila! Píše o tom portál World News Daily Report.

 

I s postelí se propadli třemi patry a skončili až v prádelně, kterou mají ve sklepních prostorách. Přivolaní záchranáři se zděsili a nedávali Michaelovi a Therese mnoho šancí na přežití. Milenci ale jako zázrakem utrpěli jen lehká zranění.

 

Nikomu z dalších obyvatel se naštěstí nic nestalo. "Tenhle pár měl několikrát týdně hodně hlučný sex a pokaždé se otřásal celý dům. Zdi praskaly a světla blikala. Tohle je stará budova, která takový tlak prostě nemohla vydržet," popsal Tom Watson, který v domě také žije.

 

 

Správce budovy o problému údajně věděl, ale nepodnikl žádné nápravné kroky. "Řekl, že jejich nadváha ho neopravňuje k výpovědi a nabídl, že postaví ještě jednu podpěru pod obývákem. Většina sousedů už se odstěhovala, protože to bylo hrozné," dodal Tom.

 

Liverpoolská policie už začala celý incident vyšetřovat. Zřícenou budovu také prohlédli statici, kteří budou zjišťovat přesnou příčinu pádu zdí. Pokud by z vyšetřování vyplynulo, že někdo pochybil, může správce čelit obvinění z několika trestných činů.

 

Později vyšlo najevo, že informace se nezakládá na pravdě a jedná se o takzvaný hoax. Čtenářům se za chybu omlouváme (poz. red.)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Obéznímu páru se nedařilo přirozeně počít dítě. Jejich konečnému rozhodnutí se ani nechce věřit!

ŠÍLENÉ: Je jí teprve sedm let a s její váhou si doktoři nevědí rady. Váží víc než dospělý člověk

Nebezpečný sex. Jak předejít škodám?

epa TN.cz