Iveta Vítová

Oblíbená moderátorka TV Nova oznámila úžasnou novinu. Co ji čeká?

Moderátorka Iveta Vítová - Televizní noviny
Zdroj: TV Nova
Ilustrační snímek
Petr Zelený
Petr Zelený
1.3. 2021 17:15
Téma:

Moderátorka televize Nova Iveta Vítová (37) se podělila o úžasnou novinku - je znovu těhotná! Miminko se má narodit v létě. Zároveň prozradila, kdo se na přírůstek do rodiny nejvíc těší a jak je to se jménem.

Světlovláska, která se v minulosti věnovala modelingu a získala i korunku české královny krásy, oznámila svůj požehnaný stav fotkou, na které pózuje ve světlých šatech a rukou si drží bříško. A samozřejmě se u toho usmívá.

 

"V létě bude u nás doma zase o něco veseleji," odtušila oblíbená moderátorka, která se ve vysílání televize Nova pravidelně objevuje po boku Petra Suchoně. Zároveň prozradila, kdo se u ní doma nového přírůstku do rodiny už teď nemůže dočkat.

 

 

"Miminko se má narodit v létě a nejvíc se na něj snad těší jeho velká ségra, která by ho už teď chtěla vyndat z břicha, a dokonce mu vybrala jméno," popsala nadšení své sedmileté dcerky Anety moderátorka. Pohlaví ratolesti nicméně neprozradila.

 

 

Radostná novina má pro ni každopádně i další rozměr. "Jsem ráda, že aspoň z této negativní doby budeme mít něco pozitivního," uvedla s odkazem na pokračující epidemii covidu-19 v Česku.

 

Iveta Vítová v rozhovoru prozradila, co se může v průběhu moderování pokazit (květen 2019):

TN.cz