dlouhodobá léčba

Oblíbený herec Suchý je v nemocnici. Fanouškům poslal dojemný vzkaz

Jiří Suchý
Zdroj: Profimedia
Herec Jiří Suchý
Regina Zajícová
Regina Zajícová
Publikováno 2. 3. 2020
Téma:

Herec Jiří Suchý, spoluzakladatel divadla Semafor, je v nemocnici. Fanouškům to vzkázal v pondělí přes sociální sítě. Omluvil se jim hlavně za to, že se nemohl dostavit na několik představení. Další má ale v plánu, a to už v dubnu.

"Ležím už nějaký čas ve špitále a špitám," napsal osmaosmdesátiletý hudebník a divadelník Jiří Suchý na svém facebooku. Fanoušci ho tak nemohli v posledních dnech vidět v představeních v divadle Semafor.

 

"A myslím na vás, hlavně na ty, kteří přišli do divadla a já se tam nedostavil. Prosím o odpuštění. Nedostane-li se mi ho, nedá se nic dělat," omluvil se herec. 

 

Do nemocnice za ním přišla také herečka a dlouhodobá kolegyně Jitka Molavcová. S ní plánuje Suchý novou hru. "Navštívila mě zde jistá Varvara z Novgorodu, se kterou se chystáme na dubnovou premiéru," dodal Suchý. 

 

 

Herce trápilo zdraví také v roce 2018, kdy si zlomil nohu. "Tu bolest bych zařadil mezi ukrutné. Na levou nohu jsem se nedokázal postavit, ale co bylo horší, divadlo Semafor muselo zrušit kvůli mně dvě představení. Ta hanba," vzkázal tehdy Suchý fanouškům.

 

TN.cz