galerie to je nádhera!

OBRAZEM: Kupte si nevšední bydlení v bývalém kostele!

Bydlení v kostele
Zdroj: Profimedia
Téma:

Byt v bývalém kostele není sice úplně běžnou záležitostí, přesto jich už po světě pár existuje. Tento v severním Londýně ale rozhodně patří mezi ty nejhezčí!

Úžasný byt se podařilo vykouzlit uvnitř bývalého kostela v londýnském Islingtonu. Nyní je k prodeji za 660 tisíc liber, tedy v přepočtu za necelých 19 milionů korun. Bytů je v kostele po přestavbě hned několik. Nejzajímavější je ale bezesporu ten největší, dvoupatrový. A právě ten je nyní nabízen k prodeji za zmiňovanou cenu.

 

GALERIE: Bydlení v kostele

1
/
7
Zdroj: Profimedia
Bydlení v kostele - 1

 

Apartmán nabízí útulných 75 metrů čtverečních obytné plochy, hned dvě ložnice, obývací pokoj i plně vybavenou kuchyň. To vše vmáčknuté mezi starobylé kostelní oblouky. Nenechte se ale zmást – na interiér kostela disponuje byt až překvapivě velkým množstvím přirozeného denního světla.

 

 

I zvenčí je kostel nádherný. Budova, postavená již před 300 lety, je kombinací cihel a skla. Stojí v poklidné čtvrti a klid nabízí i ve svých útrobách. Kromě samotných apartmánů najdete uvnitř i malý dvorek, kde můžete v poklidu relaxovat mezi historickými kamennými zdmi. Navzdory historii ale nechybí objektu ani moderní prvky, převážně v oblasti zabezpečení.

TN.cz