emily boduje

Obyčejný status na facebooku se stal hitem! Bude se líbit i vám

Emily Bingham
Zdroj: facebook.com
Téma:

Mladá žena jen chytrým způsobem poukázala na jeden problém současné společnosti, lidé jsou z jejího statusu nadšení a po tisících ho sdílejí. Co mu říkáte vy?

Na facebooku se denně objeví stovky tisíc statusů a upřímně řečeno, většinou zaujmou jen přátele autorů, pokud vůbec někoho. Ale status Emily Binghamové z Michiganu se stal hitem a už ho sdílelo více než 66 tisíc lidí. Co je na něm tak výjimečného? Emily vlastně jen chytrým způsobem poukázala na věc, která leze na nervy snad každému.

 

"Ahoj všichni!!! Teď, když jsem zaujala vaši pozornost tímto náhodným obrázkem miminka z ultrazvuku, který jsem si vygooglila, tak vám jen chci přátelsky oznámit, že jakékoliv reprodukční plány jiných lidí NEJSOU VAŠE VĚC. Nic vám do nich není," napsala na svůj profil.

 


"Předtím, než se zeptáte mladého manželského páru, který je spolu zdánlivě věčně, kdy si konečně založí rodinu... než se zeptáte rodičů batolete, kdy bude sestřička či bratříček... než se zeptáte svobodného třicátníka nebo třicátnice, kdy bude mít dítě, protože už tikají biologické hodiny... tak se zamyslete. Prosím."

 


"Nemůžete vědět, kdo má problémy s neplodností nebo truchlí, protože o miminko přišel, nebo má zdravotní problémy. Nevíte, kdo má problémy ve vztahu nebo je pod velkým tlakem nebo právě není správná chvíle. Nevíte, kdo váhá, jestli vůbec děti nebo víc dětí chce. Nevíte, jak vaše zdánlivě nevinná otázka, může někomu přinést smutek, bolest, stres nebo frustraci".


"Jistě, s někým ta otázka nemusí udělat nic, ale mohu vám říct, jak z vlastní zkušenosti, tak ze zkušenosti přátel a známých, že mnohem častěji udělá. Sečteno a podtrženo: Ať už chcete být prarodiči nebo jste přítel či jen zvědavý soused, nic vám do toho není. Zeptejte se jich raději, co nejlepšího se jim dnes stalo. Pokud budou chtít, řeknou vám tu novinu sami. A jestli jste prostě zvědaví, tak čekejte a nechte je, ať vám to řeknou, kdy budou chtít, "dodala Emily.

 

Za svůj status si Emily vysloužila 25 tisíc lajků, desítky souhlasných komentů a přes 66 tisíc sdílení.
 

Související témata:
hel TN.cz