galerie osobnost podle prstů

Odhalte pravou povahu člověka! Stačí vám jediný pohled na nohy

Tvar prstů na nohou může odhalit zajímavé tajemství o vaší osobnosti
Zdroj: Thinkstockphotos, Tayra Lucero for LittleThings
Téma:

Oči jsou oknem do duše, ruce jako první odhalí u člověka lež, nohy ale prý dokážou prozradit ještě víc - povahu člověka. Dokazují to výpovědi lidí, kteří na různých online portálech prozradili tvar svých nohou a pak zodpovídali otázky. Výsledek mnoho lidí opravdu šokuje.

Stačí vám kratičký pohled a už víte, s kým máte tu čest. Stačí být jen trochu vnímavý. Člověk totiž o sobě mnoho prozradí nejen svým vystupováním, ale i gesty a mimikou, která jeho slova provází. Nejvíce zrádné jsou podle odborníků ruce - ty se totiž nejhůř kontrolují. Prozradí nervozitu, vztek i lež. Zapomínat bychom ale neměli ani na nohy - i do chodidel se totiž údajně promítne osobnost člověka. Poznáváte se?

 

Prsty Římanů

 

Jde o vůbec nejčastější vzhled chodidel. Nejdelší na noze je palec, každý další prst je o kousek kratší. Tvarem tak prsty tvoří pomyslnou přímku. Lidé s těmito prsty bývají přátelští a odhodlaní, dokážou výborně jednat i s velmi tvrdohlavými lidmi.

 

 

Prsty do střechy

 

Kreativita, odhodlání a obrovská energie vyzařují z lidí, kteří mají ukazováček delší než palec. Ostatní prsty jsou výrazně menší. Před osobnostmi s prsty do střechy se mějte pořádně na pozoru. Jsou to rarášci, často provokují a libují si v dělání chaosu. Milují legraci, dokážou vás strhnout svou náladou - ani nevíte, jak.

 

 

Prsty do čtverce

 

Podle pravidelného tvaru se těmto prstům říká někdy "sedlácké" a neznamená to nic jiného, než že všechny prsty jsou prakticky stejně dlouhé. Palec může být jen nepatrně delší. Lidé s takovými chodidly jsou neobvykle starostliví, každé své rozhodnutí velmi dlouho zvažují. Díky své trpělivosti, přímosti a upřímnosti jsou nejlepšími kandidáty na řešení problémů. Jsou to obratní diplomati.

 

 

Mini malíček

 

Prsty tvoří stejnou přímku jako u římského chodidla, malíček je ale oproti ostatním prstům výrazně menší. Tento člověk je obecně velmi otevřený, je na něm však něco, co ho dělá velmi plachým a tajnůstkářským. Přesto v člověku dokáže vzbudit pocit bezpečí, dokáže naslouchat.

 

 

Prsty daleko od sebe

 

Stejně jako máte hodně prostoru mezi prsty, chcete hodně prostoru v životě. Lidé s prsty daleko od sebe rádi experimentují, na jednom místě nevydrží příliš dlouho. Tyto nohy jsou nohama cestovatele, prostě si nemohou pomoct a touží poznat něco nového.

 

 

Prsty válečníka

 

S člověkem, který má prsty válečníka, nemá smysl se dohadovat. Stejně si nakonec prosadí svou. Jeho život je jeden velký večírek, takový člověk se lehce pro něco nadchne a do všeho jde naplno. Válečníka poznáte podle toho, že jeho palec je nejdelší, ostatní prsty jsou ale téměř stejně dlouhé.

 

 

"Přítulné" prsty

 

Ukazováček se opírá o palec, prostředníček se ale od dvojice "odtahuje". Takhle vypadají prsty člověka, který bývá často velmi tichý a plachý. Konflikty příliš nevyhledává, má rád svůj klid a všechen čas investuje do věcí, na kterých mu záleží - hlavně do vztahů.

 

 

Vztyčený palec

 

Vztyčený palec značí "outsidera", který ale někdy dokáže pořádně vystrčit růžky. Zakládá si totiž na své nezávislosti, kterou tvrdě obhajuje, často se zastává lidí, kteří nejsou v právu, jen proto, aby se mohl pohádat.

 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tento snímek nohou zmátl na internetu už stovky lidí! Když se zadíváte pořádně, odhalíte pravdu

FOTO: Jsou tohle prsty na rukou, nebo u nohou? Odpověď skrývá velké překvapení

Související témata:
lud TN.cz