drsné fotky

Odporný čin v Trnavě: Učitelka v jeslích zmlátila ročního Adámka!

Adámek - 1
Zdroj: facebook.com
Adámek má tvář plnou modřin
Téma:

Teprve devítiměsíční Adámek z Trnavy se vrátil domů z jesliček v zuboženém stavu. Má modřiny na tváři a pokousanou ruku. Podle rodičů za vším stojí učitelka.

S barevnými modřinami přes půlku obličeje se vrátil domů z jeslí malý Adámek. Jeho matka podezřívá učitelku, která se měla o dítě starat a dávat na něj pozor. Na vychovatelku už podala trestní oznámení.

 

Že něco není v pořádku, bylo matce jasné už ve chvíli, kdy si pro malého Adámka do jeslí přišla. "Přišla jsem kolem šesté večer. Adámek strašně plakal, byl červený ve tváři. Nejdřív jsem si ničeho podezřelého nevšimla," popsala pro televizi Markíza pětadvacetiletá maminka Zdenka. Hned venku ale zjistila, že dítě má na tváři otisk. Jak tvrdí, zřejmě po facce.

 

Na fotografii, kterou zveřejnila na Facebooku chlapečkova babička, je vidět, že dítě má tvář plnou modřin a na levé ruce také stopy po kousnutí. "Takto dnes dobila učitelka v jasliach mojho vnuka uz je to na policii jasle sa volajú KAROLíNKA prosím zdielajte nech to vidia všetci rodičia v TRNAVE," napsala babička.

 

 

Zdenka s Adámkem ihned utíkala na pohotovost, zajímalo ji, co na to řeknou doktoři. Ti podle ní potvrdili, že chlapec má pohmožděniny a kousnutí prý není od dítěte, ale od dospělého člověka. Proto se rozhodla, že se obrátí na policii.

 

 

Chlapeček soukromé jesle v Trnavě navštěvoval teprve týden. Maminka tady za péči o své dítě platila 350 eur měsíčně (asi 9450 Kč). Ze situace je zoufalá. "Noc byla strašná, Adámek nespal, stále plakal," svěřila se Zdenka. Policie případ řeší jako podezření z ublížení na zdraví.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Chlapec si nechal narůst vlasy, aby pomohl dětem s rakovinou. Potom se mu stalo něco hrozného

DOJEMNÉ FOTO: Vzpomínáte na chlapečka umírajícího hlady? Neuvěříte, co se s ním podařilo dokázat!

 

Související témata:
mom TN.cz