Zneužité jméno

Odporný útok na zesnulého Gotta: Vydávali se za Ivanu a zrušili účet

Ivana Gottová a Karel Gott
Zdroj: Profimedia
Ivana Gottová a Karel Gott
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
3.9. 2020 12:46
Téma:

Tohle Ivana Gottová opravdu nečekala. Někdo se vydával přímo za ni, anebo někoho z rodiny, a zařídil tak zrušení instagramového profilu zesnulého Karla Gotta.

Ivana Gottová zuří, někdo zneužil jméno jejího zesnulého manžela. Někdo se vydával za zpěvákova příbuzného a zařídil, aby už vdova nemohla přidávat příspěvky na jeho instagram.

 

"V průběhu měsíce srpna byl zablokován oficiální instagramový účet Karel Gott. Dle zaslané zprávy z instagramu se někdo musel vydávat za rodinného příslušníka, jenž tento profil nahlásil správě Instagramu s tím, že Karel Gott zemřel a chce, aby byl účet zablokován!" uvedla Gottová na facebooku.

 

Takový profil pak sociální síť podle Gottové nazve "zvěčnění instagramového účtu zesnulé osoby" a správce profilu se k němu už něikdy nedostane.

 

 

"Nechápu pohnutky dotyčného, chtěla jsem účet používat pro vás, manželovy příznivce, abych vás informovala o všech aktivitách a zajímavostech spojených s jeho odkazem. Je to velká škoda, ale taková je bohužel doba!" pokračovala sklesle Gottová.

 

 

Vdova se ale tajemným útočníkem nenechala zastavit na Karlu Gottovi na instagramu založila nový účet. "Budete se tam dozvídat vše aktuální spojené se jménem Karel Gott," uzavřela.

 

Kdo zneužil Gottovo jméno, se pravděpodobně nikdy vypátrat nepodaří.

 

Dokumentární film o Karlu Gottovi přijde do kin 15. října 2020. Podívejte se na první ukázku:

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz