PŘEHLED PO KRAJÍCH

Odstartovaly samosběry jahod! Kde je u vás pořídíte nejlevněji?

Téma:

Sezóna českých jahod je v plném proudu! Podívejte se, kde se jahody prodávají a kde si je sami můžete nasbírat.

Kunratické jahody

Prodej jahod probíhá denně na tradičním místě u kunratického kostela od 8 hodin do vyprodání. Aktuální cena natrhaných jahod je 98 Kč/kg. První samosběr se koná v neděli 13. 6. 2019 od 7:00 na poli A. Cena prvního samosběru je 55 Kč/kg. Další samosběr se koná v neděli 16. 6. od 7:00.

 

SCHWENK Jahody s.r.o.

Samosběr je nyní v plném proudu. Každý den probíhá od 8:00 do 20:00 v Uhříněvsi. Plantáž naleznete mezi ulicí Bečovská a Podleským rybníkem. Za kilogram vlastnoručně nasbíraných jahod zaplatíte 60 Kč. Jahody Schwenk můžete koupit již natrhané v kiosku přímo na plantáži. Cena za jeden kilogram nasbíraných jahod činí 120 Kč.

 

Jahody Kunratice

Nasbírané jahody můžete zakoupit v Kunraticích u stánku u kostela sv. Jakuba, každý den od 7:30 do vyprodání. Prodej po polední pauze probíhá vždy od 15:30 do vyprodání. Cena jahod je 98 Kč/kg, u menších plodů je cena 88 Kč/kg.

 

Samosběry už v Jahody Kunratice probíhají. Další termíny budou v pátek 14. 6. a sobotu 15. 6. na poli číslo 4. od 7:00 do vysbírání. "Prosíme, sledujete aktuální informace pro případ, že by některý ze samosběrů byl předčasně ukončen," upozorňují Jahody Kunratice. Cena jahod u samosběrů je 52 Kč/kg.

Kde seženete jahody ve zbylých krajích, se podívejte na následující straně

 

1
2 3
Související témata:
mik TN.cz