Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 31. 5. 2018
Mlčení první dámy

Odstěhovala se od Trumpa? Po 20 dnech o sobě dala Melania vědět

Melania Trump - 7
Zdroj: Profimedia
Melania Trump (archivní foto)

Americká první dáma vzbudila pozornost médií, když o sobě tři týdny nedala vědět a ani se neobjevila na veřejnosti. Musela na operaci ledvin, a tak se vyrojily spekulace, že se jí vede hůř, případně se odstěhovala z Bílého domu. To teď Melania odmítla.

"Vidím, že novináři pracují přesčas, když spekulují, kde jsem a co dělám. Ujišťuji vás, že jsem tady v Bílém domě se svou rodinou, cítím se skvěle a pracuji tvrdě ve prospěch dětí a amerického lidu," napsala Melania Trumpová na twitteru.

 

Na veřejnosti se americká první dáma objevila naposledy 10. května. Spolu s manželem Donaldem Trumpem na letišti vítala tři Američany propuštěné z vězení v KLDR. O čtyři dny později musela do nemocnici na operaci "nezhoubného nálezu" na ledvině.

 

 

V oficiálním prohlášení pak kancelář první dámy uvedla, že operace byla úspěšná a Melania se rychle zotaví. Po propuštění z nemocnice se ale odmlčela i na sociálních sítích, a tak začala média spekulovat, že se jí daří hůř.

 

 

Vyrojily se takové teorie, že se Melania z Bílého domu odstěhovala a bydlí u rodičů. Jedním z důvodů měl být Trumpův údajný poměr s pornoherečkou Stormy Daniels, která teď žádá o zbavení mlčenlivosti, aby vše mohla náležitě popsat.

epa TN.cz