Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 24. 7. 2016
Krutý osud šampiona

Oliver přežil meningitidu, infarkt i rakovinu! Pak přišla velká rána

Oliver Pugh - 5
Zdroj: Profimedia

Bývalý šampion v kung-fu Oliver Pugh (26) si myslel, že není nic horšího než čtyři roky ukrutných bolestí a zdravotních problémů. To se ale pořádně seknul. Když se ze všech problémů konečně trochu vyhrabal, přišel o svou životní lásku - milovanou manželku.

Je mu teprve 26 let, a už má za sebou zdravotní problémy v podobě infarktu, meningitidy, rakoviny, kvůli které byl dočasně paralyzovaný, i vzácného stafylokoka odolného vůči antibiotikům, známého jako MRSA. K završení všeho ještě přišel během nehody o palec. "Jednoznačně jsem byl největší smolař," říká Oliver.

 

Jako šampion v Kung Fu měl skvěle rozjetou kariéru. Pak ale přišly zdravotní problémy. Měl tělo v jednom ohni a bojoval o život. Byl přesvědčený, že po ztrátě milované práce ho už nemůže nic horšího potkat. To se ale pořádně přepočítal. Zradila ho osoba srdci nejbližší - manželka. Po prodělaném infarktu ho opustila kvůli člověku, který šel Oliverovi na svatbě za svědka, informuje Daily Mirror.

 

16

GALERIE: Oliver Pugh

Zdroj: Twitter

Oliver Pugh

Hodnocení:

 

Ztráta manželky pro něj byla obrovskou ránou, kterou nečekal. "Když si myslíte, že umíráte, nemáte čas přemýšlet nad tím, jestli máte co ztratit," řekl.

 

 

Oliver má dvě děti - Millie (4) a dvouletou Monroe. Ze všech problémů se nakonec letos v lednu dostal a ve svém rodném městečku v Buxtonu si založil hospůdku. Nyní se soustředí na život, který má celý před sebou. "Nikdy předtím jsem nečepoval pivo," přiznává bývalý šampion.

 

K bojovému sportu by se ale nyní opět rád vrátil. "Zlomilo mi to srdce. Zbavil jsem se veškerého vybavení kromě medailí a zkoušel jsem na to příliš nemyslet. Něco ve mně zemřelo a já se kvůli tomu přestal cítit jako muž," zavzpomínal na chvíli, kdy přišel o milovaný koníček. "Kung Fu je můj život. Dělám ho už od šesti let, musel jsem s tím přestat až když mi nemoc nedovolila cokoliv dělat," řekl Oliver britskému The Sun.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Po party se probudila s příšernou bolestí hlavy. Myslela si, že jde o kocovinu, ale čekal ji mnohem větší šok!

DĚSIVÉ ODHALENÍ: Proč slavní lidé a celebrity umírají dřív? Dělají jednu zásadní chybu

lud TN.cz
Reklama