Krutý osud šampiona

Oliver přežil meningitidu, infarkt i rakovinu! Pak přišla velká rána

Oliver Pugh - 5
Zdroj: Profimedia
Téma:

Bývalý šampion v kung-fu Oliver Pugh (26) si myslel, že není nic horšího než čtyři roky ukrutných bolestí a zdravotních problémů. To se ale pořádně seknul. Když se ze všech problémů konečně trochu vyhrabal, přišel o svou životní lásku - milovanou manželku.

Je mu teprve 26 let, a už má za sebou zdravotní problémy v podobě infarktu, meningitidy, rakoviny, kvůli které byl dočasně paralyzovaný, i vzácného stafylokoka odolného vůči antibiotikům, známého jako MRSA. K završení všeho ještě přišel během nehody o palec. "Jednoznačně jsem byl největší smolař," říká Oliver.

 

Jako šampion v Kung Fu měl skvěle rozjetou kariéru. Pak ale přišly zdravotní problémy. Měl tělo v jednom ohni a bojoval o život. Byl přesvědčený, že po ztrátě milované práce ho už nemůže nic horšího potkat. To se ale pořádně přepočítal. Zradila ho osoba srdci nejbližší - manželka. Po prodělaném infarktu ho opustila kvůli člověku, který šel Oliverovi na svatbě za svědka, informuje Daily Mirror.

 

GALERIE: Oliver Pugh

1
/
6
Zdroj: Twitter
Oliver Pugh

 

Ztráta manželky pro něj byla obrovskou ránou, kterou nečekal. "Když si myslíte, že umíráte, nemáte čas přemýšlet nad tím, jestli máte co ztratit," řekl.

 

 

Oliver má dvě děti - Millie (4) a dvouletou Monroe. Ze všech problémů se nakonec letos v lednu dostal a ve svém rodném městečku v Buxtonu si založil hospůdku. Nyní se soustředí na život, který má celý před sebou. "Nikdy předtím jsem nečepoval pivo," přiznává bývalý šampion.

 

K bojovému sportu by se ale nyní opět rád vrátil. "Zlomilo mi to srdce. Zbavil jsem se veškerého vybavení kromě medailí a zkoušel jsem na to příliš nemyslet. Něco ve mně zemřelo a já se kvůli tomu přestal cítit jako muž," zavzpomínal na chvíli, kdy přišel o milovaný koníček. "Kung Fu je můj život. Dělám ho už od šesti let, musel jsem s tím přestat až když mi nemoc nedovolila cokoliv dělat," řekl Oliver britskému The Sun.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Po party se probudila s příšernou bolestí hlavy. Myslela si, že jde o kocovinu, ale čekal ji mnohem větší šok!

DĚSIVÉ ODHALENÍ: Proč slavní lidé a celebrity umírají dřív? Dělají jednu zásadní chybu

lud TN.cz