Nezbláznila se?

Olympiádu vyměnila za prostituci. "Je to lepší než vyhrávat závody!"

Suzy Favor Hamiltonová
Zdroj: Profimedia
Téma:
sex

S neobyčejným příběhem přišla Američanka Suzy Favor Hamiltonová. Bývalá atletka, která startovala na třech olympijských hrách v bězích na 800 a 1 500 metrů, přiznala, že se poté živila jako luxusní prostitutka. To, že jí muži platili za sex, jí nyní chybí!

Suzy Favor Hamiltonová byla americkou šampionkou na střednicích tratích. Bojovala také na olympijských hrách v Barcelóně, Atlantě a Sydney. Když ukončila atletickou kariéru záhy našla jiné uplatnění. Navedl ji k tomu jeden divoký večer spojený se sexem ve třech, kterým s manželem Markem chtěli oslavit dvacáté výročí svatby.

 

"Oddala jsem se sexu a moje touha být nepřekonatelnou v posteli nahradila touhu být nejlepší na trati," píše dnes sedmačtyřicetiletá žena ve své biografii.

 

Rozhodla se nechat se pod pseudonymem Kelly Lundy zaměstnat agenturou nabízející eskortní služby v Las Vegas. Její manžel Mark o všem věděl, ale nepodařilo se mu Suzy zastavit. Za hodinu dostávala až 600 dolarů (skoro 15 tisíc korun).

 

 

Za její obrat k prostituci mohla nediagnostikovaná bipolární porucha. "Moje nemoc mě vedla k sexu. Mohla mě vést k drogám, alkoholu nebo hazardu, ale já zjistila, že sex mojí mánii nejlépe poháněl, což je u bipolárních lidí obvyklé," vzpomíná bývalá atletka. "Pořád po tom strašně prahnu a nemůžu vyloučit, že bych se tak zase někdy mohla chovat."

 

Britský list The Sun z její biografie ocitoval, jak se Favor Hamiltonová cítila, když si ji poprvé najal jeden pohledný ředitel významné společnosti. "Říkala jsem si, že tohle je mnohem lepší, než vyhrát závod," vzpomíná Favor Hamiltonová na své pocity, když opustila luxusní apartmá v Las Vegas. "Tohle je lepší než olympiáda! Kdybych věděla, jak úžasný je to pocit, tak bych nikdy neztrácela tolik času atletikou."

 

 

"Můj starý život s rodiči, manželem a dcerou na mě sice čekal ve Wisconsinu, ale vracela jsem se tam míň a míň. Teď jsem byla Kelly, nejvyhledávanější společnice ve Vegas. Suzy, bývalá profesionální atletka, realitní makléřka, manželka a matka - ta zmizela."

 

Suzy se prostitucí živila rok, než její příběh odhalila v roce 2012 americká média. Teď se věnuje podpoře výzkumu a léčby psychických nemocí, zejména bipolární poruchy, a rozšiřování povědomí o této nemoci.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Největší kazi*uk na světě: Živí se jako testovač prostitutek!

Vesnický doktor ze Slunce, seno se stal obětí prostitutů

vbo TN.cz