Tisková zpráva
Toto je tisková zpráva. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

On-line prodeje v AAA AUTO nadále rostou, společnost rozšíří prodej na nové evropské trhy

AAA auto
Zdroj: AAA auto

Skupina AURES Holdings, která již před rokem ze dne na den spustila on-line prodej automobilů, potvrzuje neustále rostoucí zájem o tento typ nákupu.

Díky své rozvojové strategii, kde vsadila na digitalizaci prodejních i vnitřních procesů, prodává on-line již 84% aut v porovnání s běžným stavem a otevřenými pobočkami. Zájem o automobily jakožto nejbezpečnější dopravní prostředek dnešní doby je stále vysoký, proto také společnost vstoupí na nové trhy.

Přestože poslední rok nebyl jednoduchý pro většinu automotive sektoru, podařilo se nám úspěšně uvést do provozu on-line prodej. Zákazníci si na tento způsob nákupu, který je v dnešní době vlastně jediným bezpečnou možností, již zvykli. Loňské tvrdé dopady na objem našich prodejů se v letošním roce daří značně zmírnit. I proto jsme se rozhodli rozšířit on-line prodej vozů na další evropské trhy, kde doposud nepůsobíme. Tento rok se již projevují dopady pandemie na nedostatek ojetých vozů způsobenými výpadky ve výrobě nových aut. Ceny ojetin kvůli tomu nadále rostou a poptávka ze zahraničí roste,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva AURES Holdings, provozovatele mezinárodní sítě AAA AUTO.

Více informací se dozvíte na on-line tiskové konferenci 15.4.2021 10:30 

Související témata:
Tisková zpráva