Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

jak to vidí robinsoni

Ondra promluvil o homosexuálech na ostrově: Z koho udělal gaye?

Ondra a Martina
Zdroj: TV Nova
Ondra a Martina v pořadu Jak to vidí Robinsoni

V pondělí večer jste mohli sledovat další díl reality show Robinsonův ostrov. Kmen Tawi-Tawi čekal nejen další souboj o individuální imunitu, ale v pořadí také už druhá kmenová rada. A i tentokrát bývalá Kalinga členy Manoba přechytračila.

I když mělo Manobo po sloučení početní převahu, Radim šikovnými tahy dokázal nepřízeň osudu zvrátit. A šok přišel také na druhé kmenové radě, kdy se opět musel poroučet jeden z členů Manoba. Nejen o intrikách si povídali v pořadu Jak to vidí Robinsoni s moderátorem Ondřejem Novotným Martina a Ondra.

 

Právě Ondra totiž musel z kola ven, i když do poslední chvíle netušil, co se chystá. Radim se tímto gestem chtěl odvděčit Báře, které při předchozí radě slíbil vyloučit Ondru, nakonec ale napsal Jardovo jméno.

 

I Ondra tak poputuje na ostrov vyloučení, kde se setkají tři velcí kamarádi z Manoba. Není divu, že setkání Dominika, který byl z Tawi-Tawi vyloučen jako první, s Jardou bylo hodně emotivní.

 

 

Při pohledu na objímající se muže si Ondřej neodpustil otázku: "Tys je všechny obrátil na tom ostrově, ne?" ptal se moderátor Ondry, který o sobě netají, že je homosexuál. "Já? Ježíš, vůbec ne. Takhle to nefunguje," reagoval se smíchem Ondra.

 

Proč se nikdy nebavil s Radimem? A jaký pro něj byl šok, když zjistil, že pro něj Bára na kmenové radě nehlasovala? Podívejte se na celý díl pořadu Jak to vidí Robinsoni! Předchozí díl Robinsonova ostrova si můžete zdarma pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.
 

Připomeňte si Radimovy intriky:

 

ČTĚTE TAKÉ:

5 největších zajímavostí o ROBINSONOVĚ OSTROVĚ, který by měl správný fanoušek vědět
Ponorku nemusíte zažít jenom na ROBINSONOVĚ OSTROVĚ!

mom TN.cz