fast food film

Ondra se bezhlavě zamiloval! Za svádění málem zaplatil životem

Oslovit ženu nemusí být pro muže vůbec jednoduché. Obzvlášť v dnešní době moderních technologií. Své o tom ví i Ondra, který si vyhlédl dívku svého srdce ve fastfoodu.

Ondra pracoval jako pokladní v McDonald's a jeho život byl hodně stereotypní. Až do chvíle, kdy do dveří vstoupila ona! V hlavě se mu okamžitě začal rodit plán, jak dlouhonohou brunetu dostat!

 

Chtěl ji okouzlit svým šarmem, zatímco si u něj bude objednávat. Jenže kráska místo toho zamířila k samoobslužné pokladně. To stejné se opakovalo i nadcházející den. Ondra se ale nevzdal a snažil se nad proradným strojem vyhrát. Za kousky, které vymyslel, by se nemusel stydět ani Mr. Bean! Jak to celé dopadlo, se podívejte ve videu! A ručíme za to, že se vyplatí dívat až do poslední vteřiny.

 

V projektu Fast Food Film dostali talentovaní filmaři příležitost ukázat, co v nich je. Všechny filmy najdete tady. Pro svého favorita můžete hlasovat do 15. listopadu na stránkách Nova Plus pomocí formuláře v pravém dolním rohu. Vítěz bude znám o den později a vyhlášen bude během Noci Filmových nadějí v Bio Oku.
 

mom TN.cz