Mladík ze Vsetína

Zmizelého z klubu našli mrtvého! Místní: "Může za to levný alkohol!"

Pátrání - utonutí
Zdroj: Mediafax
Ilustrační foto
Téma:

Tělo mladíka, který v sobotu zmizel ze vsetínského klubu, našli podle informací TV Nova potápěči v řece Bečvě. Spojitost s jeho smrtí má podle kamarádů akce klubu, kde nabízejí panáky tvrdého alkoholu za pouhých pět korun.

Osmnáctiletý chlapec se ztratil v sobotu večer poté, co odešel ze vsetínského klubu. Na sociálních sítích to uvedli kamarádi, kteří se ho také pokoušeli najít. Pátrání po chlapci ze třetího ročníku sdílela i střední škola , kterou navštěvoval.

 

V pondělí pak přišla zpráva o nálezu bezvládného těla v řece Bečvě u Jarcové. Zda šlo o pohřešovaného mladíka, policisté odmítli sdělit. "Zjistili jsme totožnost utonulého. S ohledem na rodinu nebudeme poskytovat další informace," uvedl policejní mluvčí Vladimír Malcharzik.

 

Podle informací TV Nova ale mrtvým mužem, kterého pátrači vytáhli z řeky, byl opravdu hledaný. Přesnou příčinu smrti by měla určit nařízená soudní pitva. Někteří lidé ze Vsetína ale mají o tom, proč zemřel, jasno.

 

 

 

Klub, odkud chlapec zmizel, je totiž ve Vsetíně proslulý víkendovými akcemi, na kterých až do 23. hodiny nabízí panáky vodky a rumu za pouhých pět korun. Právě tuto akci měl v osudný den navštívit také Ondra. Podle některých se ztratil poté, co v klubu pil.

 

"To, co se v tomto klubu děje, považuji za vrchol ubohosti a hlouposti zároveň. Není mi lhostejné toto chování a opravdu mi nepřijde normální, že někdo láká zejména mladé lidi do svého klubu na alkohol za minimání ceny," napsal jeden z místních do redakce TN.cz.

 

Majitel vsetínského podniku odmítá, že by za smrt mladíka mohla slevová akce na alkohol. "Je naprosto běžnou a zcela legální záležitostí, že podniky které mají licenci na prodej alkoholu, se snaží přilákat hosty prostřednictvím různých slevových akcí," napsal majitel. Upozornil, že doposud nebyla stanovena přesná příčina úmrtí mladíka a že personál jeho podniku je poučený, aby nenaléval těm, kteří už zjevně vypili více alkoholu, než je jejich míra.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co dělat, když vám alkohol ničí blízkého člověka?
ŠOKUJÍCÍ STUDIE: České děti vs. drogy a alkohol: Už 11letá mrňata kouří cigarety!

TN.cz