Utekl z polikliniky

Ondřej zmizel jen v pyžamu a županu. Policie ho našla, je v pořádku

Pátrání po osobě
Zdroj: TN.cz
Ilustrační snímek
Petr Zelený
Petr Zelený
Publikováno 13. 5. 2020
Téma:

Pražští policisté od středečního rána intenzivně pátrali po dvaatřicetiletém Ondřeji S. Mladík ráno utekl z vyšetření na poliklinice oblečený v pyžamu a županu. Podle pátračů bylo možné, že si ublíží.

Hledání mělo naštěstí dobrý konec. "Pohřešovaný muž byl nalezen, je v pořádku a nyní je na cestě zpět do nemocnice v pražských Bohnicích," informovala ve středu před 20. hodinou policejní mluvčí Lucie Drábková.

 

"Pohřešovaný utekl při chirurgickém vyšetření z polikliniky v ulici Mazurská v Praze 8. Muž je zároveň pacientem psychiatrické nemocnice v pražských Bohnicích," uvedla Drábková dříve.

 

Mladík vypadá na svůj věk, je vysoký 187 centimetrů, střední postavy, má světle hnědé vlasy a šedé oči. Z polikliniky zmizel jen v bílém pyžamu s modrým vzorem, přes které měl přehozený modrý nemocniční župan. Na nohou měl bílé pantofle.

 

 

"Není vyloučeno, že se převlékl do civilního oblečení. Muž je nebezpečný pouze sobě, nikoliv okolí. Může být ohrožený na životě, má sklony k sebepoškozování," doplnila Drábková.

 

Zároveň prosila všechny, kdo Ondřeje viděli, nebo vědí, kde je, aby se přihlásili na linku 158.

Související témata:
TN.cz