galerie reakce na omluvu

Opařil manželku, teď chce vše vzít zpět. Věřím mu, šokuje Markéta!

Manžel napadené ženy znetvořená vroucí vodou
Zdroj: facebook
Manžela Markéty policie obvinila z těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu.
Téma:

Muž, kterého policie tento týden obvinila z těžkého ublížení na zdraví, se prostřednictvím médií omluvil manželce za popáleniny, které jí způsobil horkou vodou. Markéta už je z nemocnice venku a jak přiznala TN.cz, svému muži věří, že činu lituje. I tak z něj má ale strach.

Markétu z nemocnice propustili ve čtvrtek, na tváři má stále stopy po horké vodě, kterou na ni měl chrstnout manžel. Muž se ke svému činu přiznal a tvrdí, že všeho lituje. Markéta ale měla od začátku jasno v tom, že se k němu nevrátí.

 

"Mám z něj strach, domů bych nešla!" řekla rozhodně s tím, že nejde o první konflikt. Tvrdí, že ji manžel napadl psychicky i fyzicky už dřív - a to kvůli nevěře, ke které se sama před dvěma roky přiznala. "I mi vrazil," prohlásila.

 

 

To, že měl pár problémy, uznal i sám Roman. Že by však manželku bil, odmítá. "Nějaké strčení bylo nebo tak, ale určitě ne pořád," prohlásil. Manželce se ale za poslední útok omluvil a poslal jí vzkaz. Co řekl, se dočtete zde. Na Markétu to ale příliš nezapůsobilo.

 

GALERIE: Napadená žena znetvořená vroucí vodou

1
/
4
Zdroj: facebook
Napadená žena znetvořená vroucí vodou - 1

 

"Věřím, že ho to mrzí. Nevím ale, jestli víc kvůli tomu, co mi udělal, nebo kvůli tomu, že mu hrozí vězení," přiznala Markéta. "Nechci se s ním potkat nebo ho vidět. Mám z něj strach," dodala.

 

Nyní si našla útočiště jinde, manželovi nezvedá telefony a jakémukoliv kontaktu s ním se vyhýbá. Už by ráda chodila do práce, její zdravotní stav to ale zatím neumožňuje. "Uvidím, co mi doporučí lékaři. Zatím mám ty rány otevřené a živé," řekla.

 

 

"Košili mám staženou z ramen dolů, protože ani nesnesu na tom mít látku. Nesmím ji mít přiloženou, aby se mi to na to nelepilo. Zatím nemůžu chodit ani pořádně oblečená," dodala s tím, že nyní musí brát antidepresiva. Nic z toho by se podle ní nemuselo stát, kdyby manžel nepodcenil situaci a poslechl psychiatra, kam ho poslala na jaře.

 

"Vrátil se s tím, že mu psychiatr řekl, že mu léky dávat nebude a doporučil mu, aby přestal pít, že jeho agresivní nálady jsou pod vlivem alkoholu," řekla. Žárlivé scény a násilí se ale stupňovalo. Vyvrcholilo útokem v noci na sobotu, za který policie muže obvinila z těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu.

lud TN.cz