VIDEO 18+ Šaty šly dolů

Striptýz na náměstí! Opilá Češka se na Slovensku svlékla donaha

Češka se svlékala na náměstí v Bánovcích
Zdroj: tvnoviny.sk
Češka se na náměstí v Bánovcích svékla donaha
Téma:

Ani mráz nezabránil Češce v tom, aby se svlékla přímo na náměstí ve slovenských Bánovcích nad Bebravou. Po zásahu policistů se znovu oblékla, po jejich odjezdu ale šlo oblečení zase dolů. Vše zachytily bezpečnostní kamery městské policie.

Policista, který seděl u kamerového systému, nevěřil vlastním očím. Na náměstí v Bánovcích nad Bebravou se zřejmě před svým partnerem začala svlékat neznámá žena, informoval portál tvnoviny.sk.

 

Záběry nejsou vhodné pro děti a mladistvé!

 

Nejdříve šla dolů bunda, svetr a podprsenka. Naštěstí se žena svlékala v noci a její představení tak nesledovalo mnoho diváků. Strážníci okamžitě vyrazili na náměstí, kde ženu přiměli, aby se oblékla. Po jejich odjezdu ale znovu začala oblečení odhazovat.

 

Žena i muž, který ji doprovázel a se svlékáním jí chvílemi pomáhal, byli zjevně pod vlivem alkoholu. Podle portálu tvnoviny.sk šlo o bezdomovce. Portál cas.sk ale informoval, že se v Bánovcích svlékala 40letá Iveta z Česka.

 

 

 

Městští policisté uvedli, že se s odhalováním na veřejnosti zatím setkali jen u mužů. Sexuální exhibicionismus je pro ženy neobvyklý i podle oslovené sexuoložky.

TN.cz