Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.4. 2018 20:50
dostala devět let

Opilá milionářka při nehodě zabila čtyři lidi, zřejmě ji pustí z vězení!

Zdroj: TV Nova

Slovenské millionářce Evě Rezešové svitla naděje, že by ji mohli z budapešťského vězení propustit už v létě. Dcera zesnulého košického magnáta a bývalého ministra dopravy Alexandra Rezeše v roce 2012 na maďarské dálnici opilá bourala a připravila o život čtyři lidi. Dostala za to devět let.

Eva Rezešová měla na růžích ustláno, díky svému otci ministru dopravy za Mečiarovy vlády a bývalému majiteli pražské fotbalové Sparty si užívala luxusu plnými doušky.

 

Jenže 21. srpna 2012 její idylka skončila. Právě ten den totiž Rezešová na dálnici M3 v rychlosti 165 kilometrů v hodině nabourala zezadu do Fiatu Punto a zabila tak čtyři nevinné lidi. V krvi měla 1,5 promile alkoholu - a soud ji následně poslal do vězení na devět let.

 

Podle maďarského listu Blikk teď čtyřicetileté Rezešové svitla naděje, že ji soud podmíněně propustí za dobré chování. Podle maďarského deníku se Rezešová ve vězení chová příkladně - za šest let neměla žádný konflikt, odvedla dobrou práci v krejčovské dílně a naučila se i maďarsky.

 

 

Budapešťská věznice jí umožnila už několik vycházek, které strávila s rodinou. "Rodina doufá v pozitivní rozhodnutí soudu. Její děti a příbuzní neztratili naději ani v těch nejtěžších časech," prohlásil rodinný přítel.

 

Dcera zesnulého miliardáře by mohla brány věznice opustit už letos v srpnu, ale nejpozději tři měsíce před tímto termínem musí podat žádost o podmíněné propuštění.

Karolína Tomašková / lud TN.cz