Pozdvižení v Pardubicích

Opilá žena se koupala nahá! Nemohla se dostat z nádrže

Nahé koupání
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto.
Téma:

V Pardubicích se dějí věci! Za bílého dne se tam na veřejnosti koupají polonahé ženy, které jsou navíc pod vlivem alkoholu.

Zvláštní podívaná se naskytla obyvatelům pardubické čtvrti Polabiny. V jedné z tamních nádrží se koupala 27letá žena, která byla nahá a opilá. Kolemjdoucí na ni ihned zavolali strážníky.

 

"Oznamovatel strážníkům uvedl, že silně podnapilá žena, která nemá spodní díl prádla a ráchá se ve vodě v Polabinách, není schopna vylézt po železných schůdcích na břeh,“ řekla TN.cz mluvčí Městská policie Pardubice Lenka Uskobová.

 

Když strážníci dorazili na místo, naskytnul se jim nechtěný výhled na ženiny intimní partie. "Ženě se totiž mezitím zadařilo dostat z vodní nádrže. Ovšem alkohol je mocný čaroděj a spolupráce ženy se strážníky byla značné svízelná. Orientační dechová zkouška (2,49 promile alkoholu v dechu) a neschopnost ovládat své chování a jednání byla důvodem pro to, že muži zákona přistoupili k jejímu převozu na záchytku,“ dodala mluvčí.

 

 

Žena si nakonec spodní rádlo, které leželo nedaleko schůdků do vodní nádrže, oblékla. "Lékař na záchytce „plavkyni“ hospitalizoval. Žena si po svém vystřízlivění za přestupek proti veřejnému pořádku (vzbuzení veřejného pohoršení) převzala od strážníků příkazový blok,“ uzavřela Uskobová.
 

vrl TN.cz