SCHOVANÁ TISÍCOVKA

Opilec s pilou se vrátil na místo činu. Už potřetí řezal dopravní značku

Pardubice - řezání značek
Zdroj: TN.cz, Městská policie Pardubice
Jeden z pachatelů.
Brabec Martina
Martina Brabec
26.10. 2020 11:27
Téma:

Kuriózní případ z Pardubic má další pokračování. Příběh Pata a Mata, jak pardubičtí policisté přezdívají dvěma mužům, kteří se snažili rozřezat dopravní značku, má již třetí díl. Tentokrát už policistům došla trpělivost a jeden z mužů skončil na psychiatrii.

Příběh začal minulý týden v úterý večer. Hlídka pardubických městských policistů tehdy vyrazila ke dvěma mužům, kteří řezali pilou dopravní značku. Snažili se totiž získat zpět tisícikorunu, kterou jeden z nich do sloupku dopravní značky hodil. Podařilo se to až policistům, kteří k vytažení bankovky použili vysavač. Podrobně jsme o události informovali v tomto článku.


Vytažením peněz ale příběh skončil jen na chvíli. Už ve středu odpoledne se totiž jeden z mužů vrátil na místo činu. "Muž byl předchozí den opilý natolik, že si vůbec nepamatoval, že tisícikoruna ve sloupku už není a vydal se ji získat pro sebe. Zastihli jsme jej nad již zcela uříznutou dopravní značkou," uvedli policisté a doufali, že tím příběh definitivně končí. Druhý díl jsme podrobněji popsali v tomto článku

 


Na místo se policisté museli vrátit i o víkendu. A opět narazili na opilého muže s pilou v ruce. Tentokrát ale skončil na záchytce. " Vzhledem k předchozímu dění a k tomu, že sám uvedl, že se duševně necítí zcela zdráv, byl nejprve umístěn na záchytnou stanici a poté předán na psychiatrické oddělení. K úlevě strážníků i všech dopravních značek," uvedla policie.

TN.cz