netradiční nehoda

Opilou řidičku zastavila až zeď baru! Uvnitř se zranila jedna žena

František Nyklas
František Nyklas
Publikováno 24. 2. 2020
Téma:

Kriminalisté obvinili řidičku, která v podnapilosti způsobila dopravní nehodu v Chebu. Autem prorazila zeď nočního baru a v něm zranila jednoho z hostů.

Podle policie řidička s největší pravděpodobností nezvládla na křižovatce řízení. V cestě jí stál noční bar. To, co následovalo, bere dech. Auto prorazilo vchodové dveře a zdivo. Uvnitř baru vypukla panika.

 

V prvním okamžiku lidé neměli tušení, co se vlastně děje. Místností létalo zdivo, suť. Ze záběrů je dobře patrné, že dveře dopadly na ženu na barové židličce a srazily ji na zem. V podniku tou dobou bylo asi sedm lidí. Jedna žena, která bar navštívila, měla, jak potvrzuje policie, utrpět zranění. Záchranka ji převezla do nemocnice.

 

 

"Řidička osobního vozidla se podrobila orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s pozitivním výsledkem 1,77 a 1,73 promile. Z těchto důvodů byl ženě zadržen řidičský průkaz a zakázána další jízda," sdělila mluvčí policie Kateřina Krejčí.

 

 

Policisté zahájili trestní stíhání. Sedmadvacetiletou řidičku, která za volant usedla pod vlivem alkoholu, obvinili z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Majitel baru odhaduje škodu na více než milion korun. Budovu musí prohlédnout statik. Řidičku čeká soud, který ji může poslat do vězení až na tři roky.
 

Související témata:
tn.cz / TV Nova