Vážná nehoda

Opilý mladík bez řidičáku boural s traktorem. Zranil ženu s dítětem

Opilý mladík v traktoru zranil ženu s dítětem - 3
Zdroj: Policie ČR
Opilý mladík v traktoru zranil ženu s dítětem.
Lucie Staničková
Lucie Staničková
Publikováno 13. 7. 2020
Téma:

Šumperští policisté vyšetřují vážnou dopravní nehodu. V neděli vyrazil pětadvacetiletý mladík posilněný alkoholem na projížďku v traktoru. Nezvládl však řízení a vrazil do zaparkované škodovky. Ta se nárazem posunula a narazila do mladé ženy s kočárkem.

K nehodě došlo v neděli po sedmé hodině večer v obci Třeština na Šumpersku. Při průjezdu levotočivou zatáčkou muž řízení traktoru nezvládl a vrazil do zaparkovaného auta. To se nárazem posunulo a srazilo maminku, která vezla kočárek.


"Žena i s dítětem upadli na trávník. Mladík strhl řízení vlevo, přejel silnici na druhou stranu a narazil do rohu novostavby,“ popsala událost policejní mluvčí Tereza Neubauerová.

 


Záchranáři převezli ženu i s dítětem na vyšetření do nemocnice. Policisté u šoféra traktoru provedli dechovou zkoušku, která potvrdila přítomnost alkoholu. Mladíkovi naměřili 1,86 promile.


Vyšetřovatelé navíc zjistili, že pětadvacetiletý muž neměl za volantem co dělat, protože nikdy nevlastnil řidičský průkaz. Celkovou hmotnou škodu vyčíslili na 65 tisíc korun.

 

GALERIE: Opilý mladík v traktoru zranil ženu s dítětem

1
/
5
Zdroj: Policie ČR
Opilý mladík v traktoru zranil ženu s dítětem - 5

TN.cz