nehoda v praze

Lamborghini smetlo tři auta! Opilý řidič utekl, svědek se pustil za ním

Regina Zajícová
Regina Zajícová
Aktualizováno 3.11. 2019 12:21
Téma:

Pražští policisté vyjížděli v neděli ráno k nehodě v ulici Na Strži. Řidič žlutého sporťáku značky Lamborghini měl dostat hodiny a naboural tři auta. Společně se spolujezdci se snažil z místa nehody utéct. Policii se ho však podařilo dopadnout. Muž měl také nadýchat skoro dvě promile.

V ulici Na Strži v Praze 4 jízda řidiče značky Lamborghini skončila. "Dnes krátce před osmou hodinou ranní přijalo operační středisko informaci o nehodě automobilu žluté barvy. Posádka poté z místa utekla," uvedla policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

 

K nehodě vyjela hlídka, která se snažila řidiče lamborghini najít. To se jim také díky svědkům podařilo. "Muž neuposlechl výzev, byl zpacifikován a zadržen," doplnila mluvčí.

 

Podle agentury Aktu.cz řidič naboural celkem tři auta. "Řidič měl způsobit další nehodu. Okolnosti zjišťují dopravní policisté, kteří jsou na místě," vysvětlila Siřišťová. Do jednoho z aut měl narazit, když dostal hodiny. V autě s ním cestovali ještě dva muži a dívka. Jeden ze svědků se dokonce snažil řidiče sám zastavit. Když ho doběhl, dostal prý pěstí do obličeje.

 

 

Muž nadýchal téměř dvě promile alkoholu. Podle Aktu.cz jeho auto policisté zabavili a škoda přesáhla až půl milionů korun. Mělo by patřit jedné společnosti z Příbrami, která dodává potraviny do řetězce supermarketů.

 

"Řidič je v současné chvíli podezřelý z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky a v případě odsouzení mu hrozí trest odnětí svobody v délce až na tři léta. Policisté žádají případné očité svědky výše uvedené dopravní nehody, aby se ozvali na linku 158," dodala Siřišťová. 

 

GALERIE: Nehoda opilého řidiče Lamborghini v Praze

1
/
7
Zdroj: AKTU.cz
Nehoda opilého řidiče Lamborghini v Praze - 1
 

TN.cz