Pořádná polízanice

Opilý řidič v Košicích ujížděl před policisty, úplně zdemoloval bar! FOTO

Opilý řidič v Košicích ujížděl před policisty, zdemoloval bar - 1
Zdroj: Policie SR
Auto bar proměnilo v hromadu sutin
Petr Zelený
Petr Zelený
6.6. 2020 13:26
Téma:

Provozovatelé barů či restaurací ještě stále sčítají škody, které napáchala na jejich živobytí pandemie koronaviru a snaží se výpadek dohnat. Majitelé jednoho podniku ve slovenských Košicích toho ale mají ke sčítání podstatně víc. A "poděkovat" za to můžou opilému řidiči.

Košická policejní hlídka chtěla tmavou mazdu zkontrolovat krátce před páteční půlnocí. Jenže jednadvacetiletý šofér na výzvu k zastavení reagoval sešlápnutím plynu místo brzdy.

 

Jeho únik ovšem netrval příliš dlouho - o několik ulic dál totiž nezvládl řízení a s autem "zaparkoval" v blízkém baru - prorazil zeď a podnik slušně zdemoloval.

 

 

Přesto se mladík nevzdal a stále se pokoušel mužům zákona pláchnout. "Z vozidla vyskočil a dal se na útěk, ale už po pár metrech skončil v rukách mužů zákona," popsali slovenští policisté na facebooku.

 

A velmi rychle bylo jasné, proč se šofér chtěl kontrole vyhnout - nadýchal totiž 1,25 promile. Kriminalisté ho za jeho "spanilou" jízdu už stihli i odměnit - je obviněný z ohrožení pod vlivem návykové látky.

 

GALERIE: Opilý řidič v Košicích ujížděl před policisty, zdemoloval bar

1
/
5
Zdroj: Policie SR
Opilý řidič v Košicích ujížděl před policisty, zdemoloval bar - 5

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz