plánovaná rekonstrukce

Oprava dálnice: Výrazné omezení na D1 policie o týden posunula

Oprava dálnice D1 - ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:

Plánované omezení na D1 kolem 190. kilometru bylo o přibližně týden odloženo, řidiči se tak koncem příštího pracovního týdne musí obrnit trpělivostí, policie předpokládá, že se budou tvořit kolony. Řidiči by si také měli dávat pozor, v jakém pruhu se budou držet, z jednoho z nich se totiž nebude dát sjet.

Od sjezdu na Bohunice až po následující exit Vídeňská budou muset už koncem příštího pracovního týdne řidiči počítat s výrazným omezením. Silničáři totiž začnou s plánovanou první etapou opravy dálnice D1 v úseku od kilometru 189,5 až po kilometr 193,8.

 

Doprava bude omezena v obou směrech. Ve směru na Prahu bude provoz veden ve dvou jízdních pruzích při pravém okraji dálnice.

 

Ve směru na Vyškov se pojede v odstavném pruhu a dále v protisměrném jízdním pruhu. Řidiči by si měli dávat pozor, z protisměrného pruhu totiž nebude možné sjíždět na exitech 190 a 194.

 

"Policie je na nové omezení na dálnici D1 připravena, již nyní zde dohlíží policisté na motocyklech, snáze se totiž dostanou na místo problému i přes kolony, které se zde mohou tvořit," vysvětlil mluvčí policie David Chaloupka.
 

klma TN.cz