Krádež v Bratislavě

Oprava defektu vyšla draho! Muž z odstaveného auta ukradl 13 milionů

Eva Pavelková
Eva Pavelková
Aktualizováno 21:07
5.12. 2019 7:53
Téma:

Kuriózní případ řeší slovenští policisté. Neznámý muž ukradl z auta, které bylo odstaveno uprostřed rušné ulice v Bratislavě, tašku s více než 13 miliony korun. Policie zveřejnilo video a žádá o pomoc při pátrání po zloději.

Zatím neznámý muž ukradl z auta u nákupního centra na Zlatých pískách tašku s penězi v úterý kolem poledne. "Ke krádeži došlo, když si řidič vyměňoval defekt," uvedla bratislavská krajská policie. V tašce bylo 537 tisíci eur (asi 13 milionů korun).

 

Zloděj má podle policie štíhlou postavu a měří přibližně 180 centimetrů. Oblečen byl do černých kalhot a černé bundy. Policie zahájila trestní stíhání ve věci krádeže a zveřejnila záběry z bezpečnostní kamery a doufá, že se muže podle nich podaří najít.

 

Zároveň kriminalisté požádali možné svědky, aby se ozvali na linku 158 nebo přišli na kteroukoliv služebnu. Na záběrech je vidět několik aut, která projíždějí kolem odstaveného auta, případně parkují nedaleko, a jejichž řidiči by mohli zloděje identifikovat.

 

 

"Vyzýváme zejména řidiče motorových vozidel, kteří v době kolem 11:00 až 12:30 projížděli po Studené ulici a mají ve vozidlech nainstalované kamery, které by mohly zaznamenat dění na ulici, aby kontaktovali policii," doplnili policisté na sociální síti.

TN.cz